Distractie Made By Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va prezentan mai sus o oferta unde mi sa confirmat doar din partea lui florinel ca el nu doreste de paste!
    Dati-mi un raspuns sa stiu ce ii spun omului care asteapta sa i spun,daca mergem sau nu! Multumesc !!

    Comment


    • Salutam cavalerii...vine 1 Mai..credeti ca ne adunam si noi la un gratar???
      Hai echiparea de gratareala si sa ne deplasam la un gratar....
      Din pacate dupa cum am vazut si la intalnire, marea iesire de Sambata o picat...deci ramane valabil Un gratar pe Duminica .\

      Mobilizare generala la GRATAR ..DUMINICA 29.04.2012 !!!!!!
      PROPUNETI RAPID LOCATIA SI HAI CU LISTA !!!!!


      Plecarea se va face la ora 09:00 la locatia care se va stabili.

      Lista de distractie :

      01.sebi8ta+Misu-P =1 masina
      02. ...........
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • Salutam cavalerii...vine 1 Mai..credeti ca ne adunam si noi la un gratar???
        Hai echiparea de gratareala si sa ne deplasam la un gratar....
        Din pacate dupa cum am vazut si la intalnire, marea iesire de Sambata o picat...deci ramane valabil Un gratar pe Duminica .\

        Mobilizare generala la GRATAR ..DUMINICA 29.04.2012 !!!!!!
        PROPUNETI RAPID LOCATIA SI HAI CU LISTA !!!!!

        Plecarea se va face la ora 09:00 la locatia care se va stabili.

        Lista de distractie :

        01.sebi8ta+Misu-P =1 masina
        02.florinc_99+adriana+masa+scaune+gratar+furculite +farfurii+......+JTG-ul sport (loganu) = 1 masina cu carlig
        03. ......


        ca locatie propun, la fel ca Dorian si Sebi, Zizin ca cica putem juca si o minge un frisbi etc etc
        Last edited by sebi8ta; 27 April 2012, 01:25.
        sigpic

        Comment


        • +dorian+andreea+logan low low low+ masa+scaune+sora+cumnat+nepot+masa lor+scaunele lor+masina lor=..wtf..??
          sunt pentru zizin ca putem ajunge si noi cu hudurubele nostre taraite!!!
          haidati sa dam startul la gratareala!!!
          cine mai vrea sa vina..indiferent de masina ce detine..indiferent de club..indiferent de orice este bine venit!!..
          haidi paa
          Last edited by nairod; 27 April 2012, 08:53.
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Lista de distractie :

            01.sebi8ta+Misu-P =1 masina
            02.florinc_99+adriana+masa+scaune+gratar+furculite +farfurii+......+JTG-ul sport (loganu) = 1 masina cu carlig
            03.dorian+andreea+logan low low low+ masa+scaune+sora+cumnat+nepot+masa lor+scaunele lor+masina lor=..wtf..??
            04.axy+raluka + trabantul din dotare

            Locatia ZIZIN

            o zii superba va doresc

            maine la ce ora plecam si unde ne intalnim?
            Last edited by alex125; 28 April 2012, 08:59. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • si pana la urma ce facem maine????unde si la ce ora????
              Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

              Comment


              • Maine la ora 10:00 ne intalnim la Lid'l ptr. a pleca la Gratar !!!!!!!

                Si gata si ziua de azi .o zi mirifica cu mult soare ,distractie si voie buna....nasol de cei care care nu au ajuns..
                dar...dar...
                mai e o sansa ........sa fim imreuna toti ....

                Pe 01.05.2012 iesire la gratar la Apata..intr-o zona superba stiuta de cumnatul lui Dorian....deci sa sarbatorim oamenii care muncesc cu o zi de distractie,voie buna ,si prietenii alaturi...hadeti sa ne unim intr-un glas muncitoresc toti si sa iesim la un Gratar de 1 Mai Muncitoresc...

                Concluzia e asa...

                La ora 10:00 ...01.05.2012 ne intalnim la Lid'l de la Craiter....cu mic cu mare ptr. plecare la Gratar.


                A... si sa nu uit...ne ecchipam si cu tricouri de club toti ca sa tragem niste cadre ptr.un pictorial care urmeaza sa-l facem in curand..venim cu baner etc...etc...
                Last edited by sebi8ta; 29 April 2012, 21:07. Reason: Automerged Doublepost
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • alt gratar? sunteti criminali frate

                  Comment


                  • ....vine cineva ....????

                    Comment


                    • Am sarbatorit prin munca la un Gratar astazi.ziua Muncii..asa cum se cuvine ....doar oameni suntem...
                      O fost foarte fain...liniste ..doar noi si padurea deasa de fag..apa.mancare din greu.distractie si voie buna cat cuprinde...
                      Multumim lui Dan ptr. locatia faina ..intradevar se merita sa iesi la mama natura...ce mai O ZI SUPERBA....
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • sa-ti fie de bine bah...io am lucrat...tuti steaua ta azi!!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • Sa va fie de bine ca si eu eram la munci cand voi incingeati grataru.

                          Comment


                          • Na ..fiecare acum dupa cum poate sa sarbatoareasca...acum noi ce sa-i faci..cu gandul la cei care muncesc..am incis gratarul..iam pomenit pe toti muncitorii..si restul urmeaza...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • distractieeeeeeeeeeeeeeeeeee
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Da si uite asa se face un fulger la Mare..cu distractie si voie buna....
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google