Distractie Made By Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Saluti sunt Miky
    Am fost la secretariat pentru lista de preturi dupa cum am zis
    Cabana costa 3500 ron din 30.12 -02.01.2012 indiferent de numarul de persoane,in cladirea mica dupa cum v-am spus incap 25 de persoane fiecare cu patu lui )
    Pentru seara de revelion masa organizata de ei este 35 ron unde avem :
    - ciorba acra
    - friptura
    - sarmale
    Pe urmatoarele zile trebuie sa comandam o masa de la ei adica (una din cele 3)
    12 ron mic dejun sau
    15 ron pranz sau
    12 ron cina
    astea sunt conditiile puse de ei,cladirea mare este deja inchiriata iar d-na secretara ma rugat sa anunt in timp util daca ne-o tine sau o da mai departe,sunt foarte cautate pentru ca sunt preturi accesibile zic eu ,restul decideti si ma anuntati !
    nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

    Comment


    • #77
      Neata,vad ca nu zice nimeni nimik.ce facem dragilor?Nu are nimeni niimk de zis?

      Comment


      • #78
        miky din pacate eu nu pot zice nimic,pentru mine este peste mana din pacate, andreea lucreaza pe 1 ianuarie ...si ar fi complicat sa plec spre brasov sa ma intorc iar..o sa zic pas..
        felicitari pentru implicare!!!..
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • #79
          Multumesc frumos Dorian,doar ca multumita iti este cand iti si iese si ai un rezultat,am incercat,am vrut sa facem ceva,dar vad ca nimeni nimik.....stam acasa si dormim si avem si bani in buzunar
          Gasca reactionati!!!! Pusi

          Comment


          • #80
            Reactionam maine.la intalnire si decidem ce facem...
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • #81
              M-am mai gandit la o idee de propunere,dragii mei pentru rev,cum ar fii la un restaurant,meniul in faga este 140 cu 4 feluri de mancare si bautura la discretie,suntem serviti si domniti si imbracati frumos,este doar o parere de a mea,cugetati si voi,clar ca e pacat sa nu ne unim in seara de rev !

              Comment


              • #82
                atata gandire pentru revelion si pana la urma tot ca anul trecut va fi , fiecare il face pe unde poate. eu si cu raluca facem revu tot acolo unde l-am facut in ultimi 2 ani. Asa ca va urez distractie placuta daca organizati ceva

                Comment


                • #83
                  PAI VEZI MAI ALEX ???????? daca facem toti cum faci tu in loc sa ne chefuim impreuna...iese ca anu trecut nu????? nu-ti face placere sa fi cu noi ?.....
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #84
                    ba da sebi imi face placere sa fiu cu voi si sa ne chefuim, dar numai ca deja este in 13 si mai sunt 2 saptamani pana la rev si nu se stie nimic sigur unde ce si cum. Deja este foarte tarziu pentru cautat locati.Decat sa stau in asteptare oare facem ceva , oare nu mai bine va urez distractie placuta.

                    Comment


                    • #85
                      bah alex ce imi place mie de tine...om cu minte linistita si in concediu 2 luni..iti mai bati capul cum..ce si unde??..lasa asa noi sa fim sanatosi..
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • #86
                        bah baieti si eu va urez sarbatori fericite si distractie placuta, ca nici eu nu mai pot participa motive sunt destule, imi pare rau dar asta este
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Am fost azi la Sibiu...Multumim vyp-ului ptr. tratatie ..o intalnire asa de Craciun foarte reusita...Multumim de cadouri...Multumesc ptr dacia 1300 din colectie ..in sfarsit o am ..am fost tratati regeste de catre vyp...avem si ceva poze....sunt pe la miky...or sa apara si ele ca sa vedeti ce ati ratat cei care va lovit lenea sau raceala.....la cat mai multe astfel de iesiri..
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #88
                            ma bucur ptr voi ca v-ati simptit bine la sibiu si sebi8ta pe mine nu ma luat nici lenea nici raceala si nici nu am ratat nimica cum zici tu ,alaturi de nairod ieri am avut o zi frumoasa.o zi cat mai buna la toata lumea.
                            Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                            Comment


                            • #89
                              BINEE CUCULE!!.bravo voua ca v-ati simtit bine..sper ca i-ati salutat si din partea noastra...ne vedem miercuri..ciusiII
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google