Distractie Made By Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Distractie Made By Kronstadt

    Aici se vor posta toate evenimentele de gen: zile onomastice, chefuri, distractii ale membrilor Logan Club Kronstadt.
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

  • #2
    sunt curios pana la urma ce a-ti hotarat cu weekendul.
    vine frigul si e mai greu, mai ales la munte.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #3
      dupa cum am vb si la telefon Sambata si Duminica 24-25 ne chefuim la Lisa cine mai doreste sa vina e bine venit....Mancarea o luam sambata dimineata din fagaras iar bautura fiecare isi aduce ceea ce si cat doreste.in rest distractie si surprize...
      Pretul este de 500 ron de vineri pana Duminica seara cazarea care include inchirierea toatala a pensiunii cu tot ce este disponibil in ea.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #4
        Din pacate sibiul se retrage datorita unor schimbari aparute in ultimul moment, sper sa ne intalnim cat mai curand la un chef, asteptam viitoarea "ieseala".
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #5
          noi asteptam cu nerabdare iesirea la lisa, dar asteptam sa fie ceva sigur si hotarat din timp.
          daca radeti de retragerea noastra ne cerem scuze dar datorita nehotararii unora si situatilor de moment aparute asta e.
          abia asteptam sa incingem un chef la cabana cat mai curand, totul depinde in primul rand de voi.
          sper sa nu fie inteles gresit mesajul, sal la toata lumea.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • #6
            pana la urma se va tine...
            nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

            Comment


            • #7
              Da pana la urma se va tine, Sibiul vine in numar destul de mare :P si astazi asteptam confirmarea de la Vasy si Cristivsb .
              Sebi nu uita de karaoke eu vin pregatit cu muzica si tot ce trebuie pentru eveniment.
              Sa ne vedem cu bine maine la chef !!!
              sigpic

              Comment


              • #8
                Dupa cate si mai cate,merit de la fiecare o bere,la cat m-am stresat....multumim frumos,dati dovada de oameni hotarati,care stiu ce vor,ne bucuram ca veti fii cu noi ,no sa va para rau!!

                Comment


                • #9
                  Fara suparare dl.nicosianu au disparut multe posturi de aici....
                  O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                  Comment


                  • #10
                    S-a rezolvat si la mine, ne vedem maine.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #11
                      esti un dur
                      nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                      Comment


                      • #12
                        nu sunt dur de loc sonny...scuze de offtopic

                        Comment


                        • #13
                          Si eu cu Cristina venim.
                          Pentru cei care vor sa vada Jupiter si Marte maine seara, aduc si telescopul.
                          o/__\o
                          (Oo\=^=/oO)
                          ..U.........U...

                          Comment


                          • #14
                            axy..omu s-a adresat frumos iar noi tre sa dam dovada de cavaleri..nu mai fii asa vulcanic..hai sa pastram diplomatie si respect reciproc..
                            miky...lasa-i pe alti sa-ti recunoasca meritele..au decedat laudatorii??!!
                            tre sa ma exprim frumos ca doar..suntem de rang inalt.....................
                            Last edited by nairod; 23 September 2011, 22:04.
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • #15
                              >>>

                              @ axy .... Asa cum a spus si Nairod .... fac apel la toata lumea sa se comporte civilizat. Pe forum nu conteaza "Sigla", pana la urma toti facem parte dintr-o comunitate mare la nivel national. asa ca va rog sa nu mai apara astfel de posturi. In prima faza voi sterge mesajele, urmeaza avertismente si ulterior dunga. Bineinteles este permis dreptu la replica din partea oricui (cat timp se incadreaza in limitele admise prin regulamentul pe care cred ca l-ati citit si ati fost deacord cu el).

                              o zi buna la toata lumea.

                              Tata Nicos
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google