Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci lista pentru C-Lung.... : Duminica 28.09.2008 ora 13:00 la Bemo plecarea

    1. ROC - masina plina
    2. Alex
    3. AG 84 AIC
    4. TWeetY
    5. DVL-cred ca full
    6. VLS

    Comment


    • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
      sigpic

      Comment


      • Deci lista pentru C-Lung.... : Duminica 28.09.2008 ora 13:00 la Bemo plecarea

        1. ROC - masina plina
        2. Alex
        3. AG 84 AIC
        4. TWeetY
        5. DVL-cred ca full
        6. VLS
        7. ABY -singur

        Primesc femei la me in masina ...Deci care veniti cu prietena sau vecina ,verisoara sa nu uitati ca am eu loc in masina..
        Last edited by KaTaLyn; 24 September 2008, 17:23.

        Comment


        • Stai linistit mah ABY ca nu o sa uitam...;););)
          Dar daca sunt prea multe fete si nu ai loc sa le bagi in masina....Ce faci???? P:P
          Last edited by KaTaLyn; 24 September 2008, 17:21.

          Comment


          • Colegii din Mioveni care pot sa-mi dea informatii despre preturile unui produs sunt rugati sa imi dea un beep pe prv

            Multumesc !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Da
              imi place cand suntem si mai multi,multi..Multi...Multi
              sa o tinem tot asa
              Sper sa ajung duminica,,,dak nu o sa vin dupa voi
              Last edited by KaTaLyn; 24 September 2008, 17:20.
              cel mai simplu

              Comment


              • Loganistii care stiti unde si la ce pret gasesc panourile de usi de Ph2 ca vreau sa imi pun ;)
                Astept indicatii MULTUMESC
                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                Comment


                • CIP habar nu am cat costa panourile de ph2 dar as vrea si eu sa pun pe masina.....
                  Thejock3r concacteaza-ma pe prv si poate te ajut....

                  Baieti merg si io la intalnirea de duminica dar mai astept sa vad care mai merg, in orice caz suntem o gramada si sper sa fie si duminica la intalnire toti care vati scris pe lista si sa nu apara vreo problema iar io vreau sa fiu la incheierea listei....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • La campulung unde e intalnirea?Daca pot sa fug de la serv vin si eu

                    Comment


                    • Numai 7 masini ?? Duminica trecuta parca eram vreo 11-12 masini acuma doar 7 ?? Hai cu tupeu ca nu e departe campulungul si mai luati si voi un prieten(a)
                      http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                      Comment


                      • Lasa maniak,e bn...Important e sa mergem si sa facem ceva acolo...;)
                        sigpic

                        Comment


                        • Deci lista pentru C-Lung.... : Duminica 28.09.2008 ora 13:00 la Bemo plecarea

                          1. ROC - masina plina
                          2. Alex
                          3. AG 84 AIC
                          4. TWeetY
                          5. DVL-cred ca full
                          6. VLS
                          7. ABY -singur
                          8. DRN-poate cu o persoana nush sigur, care vrea sa mearga cu mine sa spuna
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • ...Poate merg eu... Nu promit...Da numa' daca mergi tu in fata ca nu stiu unde e Bemo...
                            ...Daca nu am alte planuri pt. Duminica.

                            Comment


                            • Las' mah Maniak deocamdata e foarte bn cati ne-am strans...Si pana la urma pana Duminica mai sunt cateva zile.....Poate ne mai inmultim putin ;)

                              Comment


                              • Inka unul,asta e bn...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google