Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ar fi o chestie......

    Comment


    • M-am intalnit cu Ygi azi prin trafic si a zis ca maine crede ca are stemele cu Logan Club, cam in jur de 30 de seturi. M-a rugat sa anunt eu ca lui i s-a stricat calculatorul
      zoom-zoom

      Comment


      • Pai si ramane de maine la o pizza grande familia?

        Comment


        • Da LCA cum sa te refuzam noi pe tine ca cine stie cand o sa avem si noi nevoie de tine....

          Deci diseara care vrea sa vina la intalnirea nostra nocturna special pentru LCA, ne intalnim la ora 20 in parcare la Bemo.....

          Daca nu este buna ora puteti s-o modificati voi...
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Se poate sa fie la ora 19 intalnirea? Si pe urma mergem sa mancam o pizza grande familia. Tweety esti in forma sa luam 2?
            zoom-zoom

            Comment


            • Ceva la 3 kg...Sa va ajunga..

              Comment


              • Daca tu vrei LCA la 19 la ora 19 sa fie in parcare la Bemo.......
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • hai ca am facut si eu ceva pt LoganClub..:P Fluturashi....Au prins!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Da Ionutz AIC chiar ma bucur ca ai avut o idee buna si ai contribiut cu ceva, si as vrea pe viitor sa fie si ceilalti membri la fel, adica sa vina cu sugesti si idei.....
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • KaTaLyn
                      Sugestie::un premiu(sticker,tricou,o pizza etc) pentru cine aduce ...Nu stiu...1...2 oameni noi la intalnire sau macar pe LCMioveni...Nu stiu o stimulare...Or ceva ...Idei?

                      Comment


                      • Bravo Ionut...Ai avut o idee foarte buna cu acei fluturasi.
                        Bafta!

                        Comment


                        • Viorel momentan nu avem sticker, nici tricouri dar se pot face rost de ele dar nu acum momentan, poate o pizza mere sau o invitatie la un suc, cafea, bere fara alcol....
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • ...Ma refeream la cine face treaba...Dispus sa contribui la sponsorizare daca se vede ceva

                            Comment


                            • Pai si eu ma referam la toti de o mica sponsorizare nu numai eu cu tine....eu unul sunt dispus dar sa fie si ceilalti.
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • Sal baieti
                                am facut siglele
                                cine vrea o sa le aduc azi la bemo.Pe la 19 daca am inteles eu bn
                                si nici nu mau costat mult rau.Vin cam 70000 fata-spate
                                cel mai simplu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google