Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitarile mele lui YGI pt steme.....Sunt soooper tari.....Felicitari inca o data!!!

    Comment


    • Mai baieti, nu va mai certati, v-am cunoscut"" pe amindoi si mi-ati facut impresie buna.
      daca va intalniti simbata as vrea sa vin si eu sa va prezint si "BAR"-ul meu.Ag-73-bar de luni incolo cand ma duc dupa talon..
      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

      Comment


      • Certuri..Alea alea...Nasol baieti,,

        Comment


        • Originally posted by TWeetY View Post
          Viorelu: Nasol ca renunti asa usor(da' nu esti tu ala)...E decizia ta...Sper sa te razgandesti
          Ma bucur ca am reusit sa va aduc in club pe tine, pe maniak si pe dorin.
          E o vorba "cel mai destept cedeaza primul"...Uite ca am cedat eu
          Lasa ca iti trece tie......Si lasa stickerele alea in pace ce ai cu ele...
          @KaTaLyn...Hmmm ar fi ceva Sibiu dar nu cred ca Duminica...Din ce vad pe la ei.
          putin ocupat baieti ...Scuze

          Comment


          • Nasol rau de tot mah Bogdan 17ee

            Comment


            • ...Azi mi-a murit o ruda(socru)...Deci Duminica nu pot veni (ca e inmormantarea)...
              Mai vorbim...

              Comment


              • Imi pare rau Viorel.......Condoleante.....

                Comment


                • Sincere Condoleante..
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • Viorel....Sincere condoleante....

                    Baieti duminica nu se mai pleaca nicaieri, adica am anulat Valcea.....Dar vreu ca toata lumea sa fie prezenta duminica la intalnire pentru ca avem ceva de discutat important si de lamurit micile neintelegeri......
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • @ Viorelu Sincere Condoleante

                      Comment


                      • @ Viorelu Sincere Condoleante .....

                        Comment


                        • Condoleante pt viorelu si pentru restul duminica la ce ora? Tot la 18?
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • Da Dorin tot la aceeasi ora adica 18.....
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • Viorel....Sincere condoleante....
                              sigpic

                              Comment


                              • Viorel, noi membri din Logan Club Mioveni stim prin ce treci acuma si vrem sa fim alaturi de tine, e o chestie neplacuta dar care o intelegem si le-am propus si baietilor sa te onoram cu prezenta la inmormantarea de duminica si asta numai cu acordul tau personal...

                                .......Iar daca chestia asta vi se pare deplasata va rog sa ma criticati......
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google