Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Katalyn, mai usor cu dictatura, ca poate se gaseste vreunul care sa dea undelete la topicuri...Usurel cu mobila, sa nu zgariati parchetul
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Neazta baieti,akum m-am trezit si eu,de sch3...Nu va mai certati pe aici... ;)
      sigpic

      Comment


      • Csebalyn nu este nici o dictatura asa vi se pare voua si asa o vedeti voi, eu vreu sa existe o comunicare dar daca nu se paote asta e....... Si astai romanul si nu ai ce sa-i faci ......Si am incheiat acest subiect.
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Si nu mai stergi nimic???
          TWeetY vorbeste si cand esti tu ma KTL numai ca tu vorbesti la telefon si nu auzi...
          Si la orice idee veneai cu replici care o distrugeau din fasa...noroc cu baietii care sunt mai deschisi si se sustinea...sti ce ai inteles tu din asta cu organizatorul?...ai zis ca esti un fel de sef...si nu uita cum ai ajuns organizator!!!
          Nu vad totusi de unde a plecat conflictul asta...Care vad ca este intretinut...
          Bafta KTL in ceea ce faci pentru acest club, eu ma retrag!
          Duminica a fost ultima intalnire.
          Last edited by Ionut; 7 October 2008, 21:09.

          Comment


          • Ce se intampla baieti?

            Comment


            • Nimic...S-a intamplat deja...

              Comment


              • Gata lasam prostiile deoparte si sa pregatim plecarea de duminica la Valcea.....Asa ca rog spioni mei care stau pe forum sa se intereseze de nr de telefon de la baieti din Valcea ca, cred ca exista pe acest forum baieti care sunt din Valcea si navigheaza pe forum....Astept raspunsuri pe PM daca nu se pot posta pe forum (adica daca este cofidential), iar daca nu se pot face rost nu este nimica, mergem in plimbare si de placere.
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • ...Nu merg la Valcea(m-am razgandit azi),probabil o sa vin la Bemo cand plecati...Sa stabiliti ora...Sau ramane la 10?.

                  @TWeetY...Nasol ca renunti asa usor(da' nu esti tu ala)...E decizia ta...Sper sa te razgandesti
                  @KaTaLyn...Spioni?...Noua ne-ai spus pana acum?...Hahaha...Glumeam...Or not?
                  Originally posted by laur200445 View Post
                  Ce se intampla baieti?
                  Aaaa salut!Multumim de intrebare...Nu se intampla nimic ...doar stresul dupa o zi de munca e de vina...Ne revenim noi!
                  Last edited by viorelu; 7 October 2008, 22:28.

                  Comment


                  • Ce s-a intamplat mah baietzi????

                    Comment


                    • Promit ca dupa ce o sa imi vina Golanul am sa va fiu si eu alaturi ;)
                      dar vreau sa va intreb si eu ceva : la ce curs se plateste loganul ? La cursul din ziua in care sa dat comanda sau la cursul din data livrarii ? Va multumesc !

                      Comment


                      • 81TTU la cursu in care sa dat comanda.
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Baieti nu vama i certati atat,cred ca nu e nici un sef pe aici,nu exista dictatura,nici comunosm,,,,,nimic
                          cred ca ar trebui sa comunicam mai mult,are dreptate ktl,,,,,multii vorbesc multe si putini nu fac nimic
                          e bn sa fie cat mai multa comunicare ,,,,mai multe idei si mai putine vorbe care nu sunt de folos
                          treaba voastra ,,faceti ce vreti
                          pacat ca uni renunta prea usor iar alti isi iau lumea in cap
                          LCM trebuie sa fie un grup mare si unit....Asta dak vreti sa fie bn peste tot
                          aaaaa,,,,,,,,,,,,,,,,,si am uitat sa va salut
                          cel mai simplu

                          Comment


                          • Salutre tuturor!!!!........Da mah YGI....Da nu toti gandesc ca tine....Imi pare rau ca a plecat TWeetY......Nu tin nici cu el nici cu KTL......Dar nu e bn daca am inceput sa ne certam asa.......Asta e........!!!!!

                            Comment


                            • Viorelu: Nasol ca renunti asa usor(da' nu esti tu ala)...E decizia ta...Sper sa te razgandesti
                              Ma bucur ca am reusit sa va aduc in club pe tine, pe maniak si pe dorin.
                              E o vorba "cel mai destept cedeaza primul"...Uite ca am cedat eu

                              Comment


                              • Baieti mai mergem la valcea duminica, ca vad ca nu prea mai vine nimeni si decat sa mergem 2, 3 masini nu are rost.....Asa ca ganditiva bine daca nu amanam valcea si mergem la sibiu(logan club sibiu)....Voi ce ziceti...
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google