Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am votat pe ygi dar zice ca am votat si culmea acum am activat modemul asta de zapp e luat azi... Ce faze lume...
    Ba-i lume astia sunt "tigani" cu concursul, am votat de pe 2 zapp-uri diferite(modem) si de pe al meu cu retea si la toate imi spune ca am votat
    Last edited by KaTaLyn; 29 October 2008, 19:07.
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • Ai zapp?Cand te reconectezi , inainte sa dai dial pune alt nume la username si iti schimba instant IP-u , pt ca cei de la Zapp alocheaza o metropola de IP-uri pe acel username care se schimba la nespe mii de reconectari. ;)

      Comment


      • Pff...A ramas in urma...Pacat

        Comment


        • Da a ramasa in urma.......Se triseaza rau in concursul ala....Mai e un pik pana maine.....Poate are noroc.....Merita locul I......
          Ba baietzi ati vazut ce scrie pe pozele primelor trei masini(printre care e si YGI).....Au fost eliminatzi din concurs......imi pare rau YGI.....
          Last edited by KaTaLyn; 29 October 2008, 19:06.

          Comment


          • De cand fraudezi esti penalizati sau arestat.....Si mie imi pare rau ca nu a castigat YGI poate o fi si o mica nedreptate, dar lasa ca o sa mai apara si alte concursuri si o sa castigam atunci....
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Neata amicii
              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

              Comment


              • Salut garib....Pare rau pt YGI
                fara linkuri externe in semnatura

                Comment


                • 'neata!
                  Asta este cu YGI...Cam era de asteptat,dar daca asa se voteaza acolo...Insa nici cei care sunt acum in top nu sunt...Probabil o sa mai cada cate unii

                  Comment


                  • Bai baietzi cam pustiu pe aici ......Ce ati patzit...???

                    Comment


                    • Va invitam la prima intalnire LoganClubPitesti:
                      sambata ora 17.00 in parcarea stadionului Nicolae Dobrin din Trivale.Pitesti

                      Comment


                      • "coldoleante" YGI pt concurs .... Hai acu sa fiu serios pacat trebuia sa castigi de ce s-au gandit retardatzii ca noi cik am trisa X(

                        Comment


                        • Inca se voteaza cu duzina...Sa vedem astia care sunt acum in top(vor fi descalificati?) cresc la fel a noi
                          P.S. Se pare ca unii(din LCMioveni) inteleg gresit incercarea mea de a infiinta LCPitesti.
                          Vorbim Duminica...scuze de double post...
                          Last edited by viorelu; 30 October 2008, 20:24.

                          Comment


                          • Sal baieti...Long time no see...
                            sigpic

                            Comment


                            • Viorel e incercarea ta si dreptul tau si al vostru cei din Pitesti sa infiintati Logan Club Pitesti si nu cred ca ar avea cineva de obiectat, asa ca multa bafta....
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • Un salut calduros din partea mea baieti,cei mai tari din tara, miovenistii.
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google