Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faceti ceva constructiv in alegerea unui organizator de intalniri ca doar sunteti oameni maturi!
    O alta problema: Nu mai postati in stil mIrc sau messenger ca Regulamentul este foarte clar in privinta asta si ar fi aiurea sa va luati avertismente.
    Mizez pe capacitatea voastra de intelegere pentru depasirea oricarei probleme intr-o maniera amicala si relaxata.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Baieti nu stiu daca yo sunt cel in masura pt asta, dar vreau sa fac lista pt intalnirea de Duminica(sper sa nu se supere nimeni pt chestia asta...)

      Deci...Lista cu intalnirea pt Duminica 09.11.2008, ora 18:00, la Bemo:
      1.Alexutzu1
      2....
      3....
      4....
      5....
      6....

      Comment


      • Deci...Lista cu intalnirea pt Duminica 09.11.2008, ora 18:00, la Bemo:
        1.Alexutzu1
        2.DVL
        3.MRG
        4.ABY
        5....
        6....

        Comment


        • Duminica sau oricand in weekendul asta trebuie sa discutam ...Toti ..Deja clubul incepe sa cada ...Nu stiu a cui e vina ...

          Deja eu sunt satul doar de vorbe ...Vorbe sa aducem oameni in club...Dar nimeni nu intreaba ..Nimeni nu face nimic...O sa ramana un club de 2 persoane ...Xxxx
          Last edited by darksid3; 5 November 2008, 16:07. Reason: post consecutiv

          Comment


          • Pe bune ,sa cam ales prafu si cam bate vantu pe forum pe la noi....Parca nu era asa inainte.......
            Last edited by Seba; 5 November 2008, 17:22.

            Comment


            • Sa mai postez si eu un pic ca nu am mai postat cam de mult timp :P
              Eu zic ca aia 4-5 insi care am mai ramas in LcM sa ne intelegem bine si totul e ok;)
              Last edited by Seba; 5 November 2008, 17:23.

              Comment


              • Deci...Lista cu intalnirea pt Duminica 09.11.2008, ora 18:00, la Bemo:
                1.Alexutzu1
                2.DVL
                3.MRG
                4.ABY
                5.AIC
                6
                sigpic

                Comment


                • Ce ziceti dk va propun o intalnire LcM diseara............????????????

                  Eu zic ca ar fii cel mai bine sa ne intalnim toti care am mai ramas diseara pe la ora 21 la PetromV

                  Eu zic ca ar fii cel mai bine sa ne intalnim toti care am mai ramas in LcM diseara pe la ora 21 in peco la PetromV.....

                  alo, gara din mioveni! ce anuma n-ai inteles din regulament si din ce te-a rugat darkside cateva randuri mai sus?

                  1.nu postezi ca sa te afli in treaba, nu se da premiu pe nr de posturi...
                  2.nu postezi consecutiv, folosesti butonul "edit" pt a completa/modifica propriul tau post...
                  3.nu raspunzi never-ever la ultimul post de pe topic folosind "quote" din comoditate in loc de "post reply"...
                  4.nu postezi mirc, nu se accepta
                  5.nu poluezi forumul; iti expui parerea, astepti raspuns macar 24 de ore...
                  6. sa continui? hai ca iti mai zic...
                  7. ai scapat de 5 warn-uri in 10 posturi pt ca esti nou...
                  8. dar n-o sa mai fi iertat in viitor
                  9. ai impresia ca m-am luat de tine? daca da, e gresita...dar nu in totalitate, nu e ceva personal, sper sa vada si altii postul asta si sa traga invataminte...
                  10. citeste regulamentul si incearca sa-l respecti. vom avea toti de castigat
                  Last edited by Seba; 5 November 2008, 17:29.

                  Comment


                  • Cred ca cel mai bine e in weekend,la bun,atunci o sa fim liberi toti,parerea mea, acum ziceti si voi...

                    bah! eu vorbesc a' proasta, ca televizorul? nu aveti organizator sa va tina curatenie, no problem. se face...ma asteptam sa va scape cate-un "mirc-ism", dar da-o dracu' de treaba, taman dupa ce m-am luat de voi? primul post?
                    Last edited by Seba; 5 November 2008, 22:29.
                    sigpic

                    Comment


                    • Care imi confirma si mie prezenta ??
                      1.Mrg
                      2.DvL
                      3.AbY
                      4...........
                      5...........
                      6...........

                      Comment


                      • Mah nu stiu daca pot veni toti diseara...Cred ca mai bine ramane pe Duminica....Pt ca e weekend si sunt toti liberi si sper ca pot veni...

                        parca am zis "fara mirc!"...
                        Last edited by Seba; 5 November 2008, 22:26.

                        Comment


                        • Eu diseara nu pot veni si chiar nu vreau sa ratez discutia asta...Lasati si voi pe weekend cand vreti..
                          sigpic

                          Comment


                          • Da mai baieti cel mai bine e sa ramana Duminica intalnirea ca sa fim prezenti toti....Trebuie sa fim toti la aceasta discutie,asa e cel mai bine....

                            Scrie si tu normal...fara "bn"
                            Last edited by Seba; 6 November 2008, 16:46.

                            Comment


                            • Bosket..Nu mai posta consecutiv...

                              Comment


                              • Deci....Continuam cu lista pt Duminica 09.11.2008, ora 18:00, la Bemo:
                                1.Alexutzu1
                                2.DVL
                                3.MRG
                                4.ABY
                                5.AIC
                                6.....

                                P.S. Daca vreti va intalniti si diseara...Dar nu o sa fim prezenti toti....
                                Asta e lista pt Duminica....Sper ca raman toti cei care s-au inscis...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google