Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chiar a fost super... Pentru prima data.

    Comment


    • Da mai baieti stie cineva ceva de poze...???

      Comment


      • o sa vina si pozele...
        nu ati mai ramas,a iesit show ...linute, drifturi ..
        Last edited by bogdan 17ee; 10 November 2008, 00:34.

        Comment


        • Marfa intalnire chiar nu ma asteptam sa vina atat de multi loganisti .......... Sa o tinem tot asa ;)

          Comment


          • Nice meeting...Din ce am auzit.Insa si tot din ce am auzit referitor la Sibiu voi ati discutat ceva pentru "peste 2 saptamani" ,eu vorbisem cu KTL de duminca viitoare...Whatever...Oricum mai e cel putin o saptamana.
            Numai bine la toti!Si tineti-o tot asa!

            Comment


            • YGI ce ti-a patit bara fata ?? Ca parca nu era lovita jos dreapta ....

              Comment


              • Invitatie:
                Duminica 16.11 LoganClub Pitesti va invita la intalnirea cu LoganClub Sibiu:

                Pentru mai multe detalii aici:

                Astept mesaj din partea organizatorului.

                Comment


                • Sper sa reusim sa plecam si la sibiu ...

                  Comment


                  • Salutare !!!
                    am si eu o rugaminte la cei din fan club mioveni, tre sa ajung si eu la centrul dacia de la mioveni(vineri)(pentru remediera unei pobleme cu rugina la aripile spate), si sunt cam in ceata cum ajung acolo, asa ca orice ajutor conteaza foarte mult.
                    ma recompensez si eu cu o bere cand veniti la constanta la mare la anul
                    ceea ce ma intereseaza pe mine e pe unde tre sa o iau dupa ce ies de pe autostrada si mai ales unde trebuie sa ies si ce indicatoare trebuie sa urmez.
                    si salutari de la constanta pentru toti membri logan club mioveni!!!!

                    Comment


                    • Baieti e de al nostru , membru activ la logan club constanta. twety kata va rog eu daca putati ajutati-l... Sau cine poate macar cu indicatii daca nu puteti sa fiti ghizi , ca de mai munciti mai aveti si alte treburi...
                      el trebuie sa fie acolo la dacia vineri la 8 dimineata deci poate il ghideaza cineva telefonic sau cine stie poate e vreunu care se duce la munca din pitesti in mioveni
                      Last edited by SoNyKeL; 11 November 2008, 00:15.

                      sigpic

                      Comment


                      • SoNyKeL lasal pe seama mea pe adyttza ca-l descurcam .....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Baieti salutari din Sibiu , sper sa luati in considerare in numar cat mai mare invitatia Logan Club Pitesti si nu in ultimul rand a noastra pentru intalnirea comuna de la Sibiu din data de 16.11.2008. Va asteptam !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Baieti,cum a ramas plecarea la Sibiu?Vad ca cei din Pitesti sunt pentru Duminica acum,noi vorbisem pentru duminica viitoare!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by viorelu View Post
                              Asteptam si noi pareri LCMioveni privind o eventuala participare la o vizita LoganClub Sibiu duminica viitoare si dupa caz o stabilira comuna a detaliilor...
                              Numai bine baieti!Fiti constructivi!
                              Eu am zis si aici si in alta parte inclusiv cu KTL(check date and hour quote post)acuma nu stiu ce sa inteles...Voi stiti...Daca e sa ne anuntati ca sa mergem impreuna eventual...Sibiul vad ca deja se organizeaza

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google