Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu siguranta nu trebuie sa ratam intalnirea din weekend

    Comment


    • Cu siguranta,avem multe de vorbit,orikum LoganClub Mioveni nu cade;)
      sigpic

      Comment


      • fara mirc ca va ard pe toti, ca o sa ajungeti sa va dati sms-uri ca sa ajungeti la intalniri, deoarece pe forum o sa fiti ban-ati daca va caut posturile neregulamentare. Ce naiba, mai?
        organizatorul vostru, apropo, ce dracu pazeste? Trezirea, domnule organizator, fa ordine in ograda!
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Noobilor ...

          Comment


          • Salut Logan Club Mioveni...Prima data cand v-am cerut o informatie nu m-a bagat nimeni in seama...Incerc acuma din nou. Am o rugaminte ..Urmeaza sa ajung in perioada urmatoare la voi cu un membru de la brasov, si as vrea sa stiu si eu pe unde aveti niste magazine de accesorii pentru logan. Macar o adresa sa imi dati ca restul ne descurcam noi. Citisem in vara intr-un topic o adresa, nu o mai retin, si nici nu mai stiu daca era la voi sau la pitesti...Oricum, chestia e ca o sa venim intr-o zi pana la voi, daca puteti si vreti poate facem o intalnire...O sa incercam sa ajungem intr-o zi lucratoare, sau daca la magazinele de accesorii pentru logan este deschis la voi si sambata, atunci poate ne deplasam mai matinal intr-o sambata
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • In Mioveni nu prea o sa gasesti magazine de piese auto deschise Sambata...

              Comment


              • Atunci nu venim sambata...Ramane o zi din saptamana...Dar vreau o adresa ceva unde sa gasesc ceva accesorii
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • Pe dumbravei in pitesti..

                  Comment


                  • Baieti, stiu ca ne vedem rar( doar de 2 ori pina acum) insa nu pot veni duminica pentru ca sunt plecat sambata si duminica pina la constanta. Sper ca la urmatoarea intalnire sa pot ajunge.
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • Daca vii dimineata gasesti si sambata...Poti face o lista cu ce vrei ...Si iti spunem ..

                      Comment


                      • Pai ne-ar interesa serigrafie de prestige(daca se gaseste), contactori usi, cotiera, si alte accesorii. Vedem noi la fata locului... La noi la brasov sunt 3 magazine care aduc o gramada de prostii pentru logan si ma gandeam ca aveti si voi asa ceva, doar adreas o vrem
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Da avem si noi...Gasesti sigur...Daca nu avem pe altii care au deschis si duminica (poate itelegi)

                          nu mai da "quote" cand raspunzi la ultimul post! foloseste "post reply"!
                          Last edited by Seba; 6 November 2008, 16:47.

                          Comment


                          • Mah baieti lista asta decat atat ramane???Mai trebuiesc sa vina 2-3 persoane de care nu am mai auzit nimic de 3-4 zile(cum ar fi organizatorul nostru)...Ce se intampla...???

                            Deci....Continuam cu lista pt Duminica 09.11.2008, ora 18:00, la Bemo:

                            1.Alexutzu1
                            2.DVL
                            3.MRG
                            4.ABY
                            5.AIC
                            6.....

                            poate se mai inscrie cineva pe lista desi...Ma indoiesc...

                            Comment


                            • Mie imi pare ca a intrat ieri vreo 2 minute...Ma asteptam sa isi dea cu parerea pe aici ...Dar a iesit rapid.

                              Comment


                              • Am si eu o rugaminte KTL.Sa imi stergi si mie postu #2056 de la pagina 103, te rog frumos, raman dator.Mersi si drumuri bune
                                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google