Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu parere de rau se pare ca bisericutele se fac si aici pe forum,a fost o simpla sugestie a lui BMA care are dreptate,e frig tare la 17:00!Asta e motiv de cearta sau suparare?E vb de ceva provizoriu pana se mai incalzeste putin!Oricum nu or sa se tina 2 intalniri LCM asta ar fii culmea,asa ca...
    sigpic

    Comment


    • Hai sa va zic si eu parerea mea.
      E ok ora 15:00 d.p.d.v al frigului dar tre sa luam in considerare si cine poate sa vina si cine nu.
      Nu e frumos sa zici "dal in p*** mea p-ala ca nu ma intereseaza daca vine sau nu" ca daca ar fi asa v-ati mai intali 2-3 insi.
      AG 16 Y M A

      Comment


      • Nu e vb de asta alin,nu a zis nimeni asta,e vb si de ceilalti,dar e vb de duminica,nici uzina nu lucreaza duminica,acum pe bune,e frig rau la 5,nu inteleg atitudinea unora,pt ca am putea sta si mai mult de la ora 15,parerea mea...;)
        sigpic

        Comment


        • Eu te cred ca nu e vorba de asta dar unu care nu stie relatia dintre voi la chestia asta se duce cu gandul.
          Eu ma opresc aici, nu am mai participat la intalniri decat f rar in ultima perioada si imi e indiferenta ora.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • Baieti fara suparare, dar subiectul despre schimbarea orei sa facut intotdeauna la intalniri, ci nu pe forum, pentru ca faceti un OTV-ism iar uni o sa se amuze pe seama noastra .....de cam ma stiu in LCM stabilisem cu toti o ora de vara si o ora de iarna, ora de vara 19 sau 20 iar de iarna 17 ....eu propun sa discutam duminica lucrurile acestea fata in fata si sa stabilim atunci cea ce vreti voi, iar ora de intalnire va fi tot la ora 17:00 fara suparare pentru toti membri LCM.
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • asa Kata ia atitudine...

              Comment


              • Asadar si prin urmare

                Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni,Duminica 11.03.2012 , la ora 17, Bemo....

                1.Radu
                2.
                3.
                4.

                Comment


                • Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni,Duminica 11.03.2012 , la ora 17, Bemo....

                  1.Radu
                  2.ARA
                  3.
                  4.

                  Comment


                  • frig domne frig

                    Comment


                    • Nu a fost asa frig,tot vorbeati de schimbat ora ,asta doar aici pe forum,acolo chiar nimeni n-a adus in discutie subiectu asta.

                      Comment


                      • Adevar graiesti mai radule. In fata calculatorului toata lumea are ceva de spus si de obiectat.

                        Comment


                        • imi pare rau,ktl-ul a zis ca vorbim acolo de ora...si in plus cativa dintre noi am stat 30 de min pt ca era frig dupa cum spuneam....in fine nu ma mai intereseaza....

                          Comment


                          • Mie unu nu mi s-a parut frig,iar in cele 30 minute cat zici ca ai stat se putea discuta lejer.

                            Comment


                            • dc sa discut eu? KTL-ul a zis ca sa vb acolo dar nu a zis nimic...

                              Comment


                              • bai ce au luat foc baietii...cocoseii ce sariti mah asa...va-ti ars sau ce....???....cititi bn ce a spus Ktl si ce am spus noi ....iar trageti concluzia dupaia..sa vedeti k noi nam spus k vb duminik...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google