Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce ti se pare asa ciudat,a-ti uitat ca in urma cu o pagina erau dispute pe subiectu asta cand se poate rezolvat foarte frumos la intalnire,asa cum a zis si KTL.N-am spus niciodata ca a-ti zis voi ca vorbiti sau nu duminica.
    Si cred ca ora e foarte bine pusa asa, varianta iarna/vara.

    PS:Numai vorbi asa de sus !(Asta e ultimul post despre subiectu asta)

    Salut !
    Last edited by RaDuFAN; 14 March 2012, 22:00.

    Comment


    • Pai KTL nu a zis nimic deoarece nu la interesat acest subiect. Baieti sa nu uitam k nu noi am deschis acest subiect.

      Comment


      • stiti sa nu zariti prea sus...k dupaia ne suparam...

        Comment


        • lasa ma sa fie ca ei ca oricum din ce zicem noi nimic nu le convine,da si eu numai din ambitie fac pt ca unii chiar se ataca si imi place la nebunie...


          si app....daca va uitati cu multe pagini in urma pana sa stiti voi ce e ala LCM,ora de iarna era 15:00 si cea de vara 17:00 sau poate si mai tarziu ca nu era nicio problema...
          Last edited by alexutzu1; 15 March 2012, 20:29.

          Comment


          • Care mai de care mai "neatent" sa nu zic in altfel ))
            Eu zic sa discutati in pm ca daca mai intra lumea pe aici rade cu curu de voi.

            Acu astept sa imi sariti in cap.
            AG 16 Y M A

            Comment


            • asta si vreau sa rada lumea de noi sa vada ce membri aveam,pe bune acum

              Comment


              • Hai aline sa ne sarim in cap....ca e FAIN>>mahhh

                Comment


                • Iti dau o scara sa imi sari mie?)
                  Ai belit stanga daca iti sar in cap eu sau bma.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • bah aline cam ai dreptate...ma lasati pe mine...sa sar..

                    Comment


                    • Mama ce posturi pe aici...ma distrez mai bine decat pe sectiunea Funny

                      Comment


                      • Nu inteleg de unde atat frustrare din partea unora!Orikum orice am propune noi (eu,BMA,MCA,MSY si Ovidiu) nu conteaza,imediat se refuza!Deci nu mai are rost sa propunem cate ceva la club pt ca degeaba o facem!!!Si mai FAN-ule,asta ti se pare tie atat de important,ca nu am deschis noi subiectul de schimbarea orei?Mai bine uita-te si vezi unde-s pozele de duminca,daca nu am mai facut noi,voi nici nu v-ati gandit sa faceti!!!Toti suntem membrii,gaditi-va la club,nu la ce am facut sau nu am facut noi!Eu nu am nimic cu nimeni,dar prea sariti toti cand avem si noi cate ceva de zis,e rau ca se intampla asta!Bafta!
                        sigpic

                        Comment


                        • N-am zis sa nu propuneti voi,n-am nimic cu nimeni,e si normal sa se propuna dar era mai bine daca se facea la intalnire si nu sa stati sa va ciondaniti aici pe forum cum s-a facut cu 2 pagini in urma,si daia am zis ca nimeni nu a zis despre asa ceva acolo la Bemo. Atat am avut de zis,de acum in colo hotarati voi ca sunteti mai vechi pe aici eu mi-am spus doar parerea.



                          Cat despre poze din cate stiu eu te auzeam vorbind cu MSY si zicea ca nu are camera la el,si stiu ca iti zisese tie si ma gandeam ca ai facut.
                          Acestea fiind spuse sa dam drumu la lista.


                          Duminica 18.03.2012 Intalnirea Membrilor Logan Club Mioveni,Bemo ora 17
                          1.Radu
                          2.
                          3.
                          4.

                          Comment


                          • Salut baietii sti-ti pe cineva care vinde pinioane de a5 a de diesel ca vreau sa pun pe masina mea de 1,4 ....
                            Intot-deauna cand caut ceva la voi gasesc sibgur si rezolv problema ...ms fain!!!!
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • pacat...s-a ajuns la un club de tot rasul..altfel nu se poate spune.comentati in necunostinta de cauza ..tot ce se face se face impotriva celorlalti..daca venim cu idei ceva sigur raspunsul e nu,pacat..ce a fost odata si ce a ajuns.si totusi ii dau dreptate lui aic referitor la membrii noi-nu va mai dati atat de rotunzi..nu e nimeni mai presus sau mai prejos..toti suntem egali si avem dreptul la replica si dreptul de a ne exprima doleantele
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ciuciosu View Post
                                Salut baietii sti-ti pe cineva care vinde pinioane de a5 a de diesel ca vreau sa pun pe masina mea de 1,4 ....
                                Intot-deauna cand caut ceva la voi gasesc sibgur si rezolv problema ...ms fain!!!!
                                incearca sa iei legatura cu userul CRISTYpuff
                                zoom-zoom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google