Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uau..:)...o sa ramanem fara tine..de fiecare data cand se discuta ceva si se propune cate ceva..trebuie sa se gaseasca cate unul sa zica...''daca se face nu stiu ce..eu nu mai vin''..faceti ce vreti fratilor..noi pur si simplu ne-am spus o parere si ce ne-am dori de la clubul asta..de aia suntem un club sa fim toti uniti nu sa spuna fiecare replica de mai sus..
    sigpic

    Comment


    • Si eu am spus parerea mea... acum daca organizatorul o sa ia in considerare parerea mea bine daca nu tot la fel, . Nu sunt singurul care a zis asta "replica de mai sus" si am zis pentru ca am motivele mele ca la ora aia sa nu pot ajunge. Si oricum bag de seama ca unii dintre voi sunt mult mai fericiti daca nu as mai venii,si din asta rezulta ca toate comentariile voastre legate de mine sunt egale cu 0(zero).

      PS: Parerea mea ramane valabila!!!
      AG 65 V M C

      Comment


      • WOW...daca stiam ca se ajunge iara la dastea nu mai propuneam schimbarea orei....era o simpla schimbare a orei baieti,de ce trebuia sa se ajunga iarasi la astfel de comentarii si ne abatem de la subiect...?

        Comment


        • Haideti sa nu stricam atmosfera !

          Comment


          • Astia sunt membrii clubului de....
            AG 65 V M C

            Comment


            • bah cine vrea vine la 15:00 cine nu vine la 17:00 si gata ete bai frate...stam sa ne frecam atat... deci Duminica intalnire logan club mioveni Ora 15:00
              1.Widu
              2.
              3.
              4.....

              Comment


              • Pot sa vin si la 15:00 si la 17:00? ) Adica poate raman de la una la alta ). Mie imi este indiferent. Prezent la orice ora.
                My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                Comment


                • Si mie imi e indiferent pot veni la orice ora ..dar cel mai bine se facea un pool si se vota,asa mi se parea corect si cel mai bine de procedat

                  Comment


                  • Originally posted by MaDu View Post
                    Astia sunt membrii clubului de....
                    mai bine ti-ai retrage comentariile de....decat sa jignesti pe altii...nu te-a jignit nimeni..nu stiu de ce o faci tu.crezi ca nu stim o facem si noi?ori tu ai impresia ca esti buricul pamantului?si cu comentariul care l-ai facut se vede cine e de..si cine nu
                    sigpic

                    Comment


                    • bah cine vrea vine la 15:00 cine nu vine la 17:00 si gata ete bai frate...stam sa ne frecam atat... deci Duminica intalnire logan club mioveni Ora 15:00
                      1.Widu
                      2.BMA
                      3.
                      4.....

                      Comment


                      • Cu ce am jignit???:|
                        AG 65 V M C

                        Comment


                        • Mariuse , cu ce a jignit frate, Madu in comentariul ala ca eu chiar nu imi dau seama)))))). Eu din cate am inteles a vrut sa zica de membri ca (" de..."= daca astia sunt , astia sunt..), nu ca sunt membri de ***** . Si de in legatura cu ora intalnirii un pool e mai bun decat certurile .
                          AG 64 P U F

                          Comment


                          • A naiba ea de ora de intalnire..sa nu fie ca nimeni ..ora 16 ))

                            Comment


                            • Dupa 16 ajung si eu k sunt schimbul 1 saptamana asta

                              Comment


                              • Originally posted by CRISTYpuff View Post
                                Mariuse , cu ce a jignit frate, Madu in comentariul ala ca eu chiar nu imi dau seama)))))). Eu din cate am inteles a vrut sa zica de membri ca (" de..."= daca astia sunt , astia sunt..), nu ca sunt membri de ***** . Si de in legatura cu ora intalnirii un pool e mai bun decat certurile .
                                mie unul mi s-a parut cealalta varianta ..acum ..el stie ce a vrut sa zica.app si eu tot pt ora 15.00 sunt
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google