Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa traiti baieti, numai de bine...Sigur va mai facem o vizita
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Acum am ajuns si eu acasa..Dupa ce i-am condus pe ultimii baieti care au plecat din bucuresti....A fost super ok..Eu unul m-am simtit foarte bine in compania tuturor! Sper sa fie cat mai dese astfel de intalniri!..Numai bine tuturor..Si haideti cu poze

      Comment


      • Va asteptam oricand felix
        Laur iti multumim ca ne-ai condus...Ramanem datori
        Pozele sunt aici

        Comment


        • Mi-a facut placere sa va conduc..Si imi cer scuze daca v-am ametit pe stradutele alea..Dar era o scurtatura..Si nu era trafic numai bine...;)

          Comment


          • Ne-am simti bn cu voi baieti azi,multumim pt tot si va mai ast pe la Mioveni sau de ce nu noi la Bucuresti,poate mai multi data viitoare....
            sigpic

            Comment


            • Foarte bine asa..Ori noi ori voi) cat mai multi....

              Comment


              • TWeetY nu pot sa vad pozele
                sigpic

                Comment


                • BAZ, toate pozele le vezi aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...11.html?t=4411.

                  Ma bucur ca v-am cunoscut, sunteti toti de nota 20. Sa fie un inceput in consolidarea unei frumoase prietenii. La urmatoarea intalnire, trebuie sa depasim recordul de masini, sa aratam ca LOGAN CLUB nu este doar un forum, ci si un stil de viata.

                  Comment


                  • Pai este...Logan club a blocat bucurestiul ieri

                    Comment


                    • Iata si filmuletul de pe autostrada
                      Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                      Comment


                      • http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                        Comment


                        • Reusita intalnire...Pacat ca nuapar inprea multe poze...Ca am ajuns cam tarziu..

                          Comment


                          • Lasa ca treci azi pe la mine sau mergem undeva si o sa iti fac numai tie poze si masinii tale

                            Comment


                            • Baieti, imi cer scuze pt absenta indelungata dar am terminat sesiunea abia sapt trecuta si am fost si eu putin plecat la mare. De duminica incolo, daca ma mai primiti, vin la intalniri. Va salut!

                              Comment


                              • Bineinteles ca te primim...
                                Oricand vrei tu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google