Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Razvan_DUB View Post
    Va multumesc baieti pentru primire . eu nu stiu unde este parcarea de la Bemo, dar cu ajutorul vostru poate o sa nimeresc. voi o sa decideti daca sunt sau nu de gasca
    Daca vrei ne intalnim noi in pitesti si mergem impreuna acolo te conduc eu
    http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

    Comment


    • Cred ca asta ar fi cea mai buna solutie

      Comment


      • Al3x dami si mie id de mes
        sigpic

        Comment


        • Djlexus_djlexus asta e ID meu

          Comment


          • Ma primiti si pe mine in clubul vostru chiar daca nu am logan? Astept o parere din partea voastra sa stiu daca sunt prezent dumnica sau nu....

            Comment


            • Am zis si mai sus, oricine e binevenit in club, dar sa fie de gasca. Daca tie iti place sa fii printre loganisti e ok din partea mea.
              zoom-zoom

              Comment


              • Laur_cos ai terminat cumva liceul Zinca? Pt ca imi e foarte cunoscuta masina ta, sau poate o confund eu

                Comment


                • Salutare lume ce faceti? Eu sunt mihai din Constanta si se poate sa fac la anu pe vremea asta stagiatura la Dacia in Mioveni. Am zis sa mai cunosc si eu lume de pe acolo ca daca o sa ma primeasca o sa stau 3 luni acolo, Baz interesanta masina nu de dai mai multe poze cu ea?

                  Comment


                  • ) frumos. ct-07apv nu te supara mai pe om ca iti admira masina

                    Comment


                    • Originally posted by ct-07-apv View Post
                      Salutare lume ce faceti? Eu sunt mihai din Constanta si se poate sa fac la anu pe vremea asta stagiatura la Dacia in Mioveni. Am zis sa mai cunosc si eu lume de pe acolo ca daca o sa ma primeasca o sa stau 3 luni acolo, Baz interesanta masina nu de dai mai multe poze cu ea?
                      Salutare APV, te asteptam la anu dar sa vii cu masina, apropo acum ai fost cu masina la Mioveni? parca ai fost la Romexpo anul asta ca nu mai stiu sigur. S-ar putea in vara asta sa va colind la o intalnire 2. a ramas defintiv Parcarea Aqua Magic ca am vazut ca va intalneati in Tomis am auzit ceva si de Carrefour, dar dau eu de voi ;) Bafta!!!
                      Last edited by 66CYP; 10 May 2008, 12:58.
                      Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                      Comment


                      • Se intalneste careva maine si cu mine in pitesti ca sa mergem impreuna spre mioveni? Va multumesc

                        Comment


                        • Da razvan cu mine
                          http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                          Comment


                          • Merci mult maniak. sa-mi zici ora si locul, ca sa ajung la timp

                            Comment


                            • Ct-07-apv........................care masina ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Masina de la avatarul tau, este cea a lui apv. acum ai inteles?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google