Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca de grila asta vorbeste Cypi nu?
    Attached Files

    Comment


    • Ma lamuriti si pe mine cu ceva?
      Ne intalnim Duminica la Bemo cu aia de la Brasov?
      Duminica asta e 4 mai...vin aia sau ne intalnim sa vorbim daca vin?
      Nu inteleg ABY...

      Comment



      • domnule organizator de intilniri Al3x, odata cu aceasta functie de organizator trebuie sa si faci curatenie pe acest thread.

        gen posturile 555 si 556, mIRC si postare consecutiva. a nu se confunda limbajul mIRC si postarile consecutive cu yahoo messenger.

        548 si 549, limbaj mIRC
        n-am citit decit aceasta pagina. nu trebuie sa iei la citit tot ce sa postat in urma...
        edit si corectezi, chiar poti apostrofa pe respectivul user. daca iti comenteaza, spune-mi si il iau eu cu vorba buna

        daca nu sti cum sau ai dificultati, ma gasesti in PM sau crististreulea pe YM
        Last edited by crististreulea; 30 April 2008, 13:56.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Ce ma daca ni s-a facut observatie nu mai posteaza nimeni?
          Scriem corect si o sa fie ok.
          Hai...curaj.

          Comment


          • Originally posted by Ionut TWY View Post
            Ma lamuriti si pe mine cu ceva?
            Ne intalnim Duminica la Bemo cu aia de la Brasov?
            Duminica asta e 4 mai...vin aia sau ne intalnim sa vorbim daca vin?
            Nu inteleg ABY...
            Hai ca te lamuresc eu... duminica ne intalnim decat noi. Cei de la Barasov au zis ca vorbesc duminica toti sa stabileasca , cand o sa vina la Mioveni

            Comment


            • deci duminica nu vin cei de la brasov se intalnesc ei acolo la ei sa stabileasca o data cand sa vina ei la mioveni e ok eu ca data trecuta o sa fiu prezent
              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 20:37.
              http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

              Comment


              • Salutare tocmai am venit de la pitesti unde mi-am petrecut pastele
                si vroiam sa intreb logan club pitesti nu este ?
                ca am vazut ieri un logan rosu(kissfm) prin centru pitesti AG-08-FXU cu abtibildu logan club pe parbriz si vroiam sa`l salut
                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 20:38.
                sigpic

                Comment


                • Nu exista Logan Club Pitesti....decat Mioveni ...si acel logan da e din club...
                  Last edited by crististreulea; 30 April 2008, 23:08.

                  Comment


                  • Originally posted by Al3x View Post
                    Cred ca de grila asta vorbeste Cypi nu?
                    Da Al3x de grila este vorba, ca tot ce vine pe bara este un surplus de plastic care vine foarte urat pentru ca se lipeste cu silicon. Am vazut un Logan cu toate elementele si doar grila si cozorocul spate imi place.
                    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:39.
                    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                    Comment


                    • Cyp, incearca sa nu mai scrii mIRC si fara prescurtari ca s-au luat "cei de sus" de organizatorul nostru ca sta degeaba si ca e prea cuminte.
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 23:06.
                      zoom-zoom

                      Comment


                      • Cred ca trebuie sa-i facem cinste lui Al3x, ca a stat azi toata ziua sa modifice greselile noastre. Multumim Al3x.
                        zoom-zoom

                        Comment


                        • A intrebat careva care-i diferenta intre limbaj mIRC si YM
                          pe YM se foloseste tot limbaj mIRC, "adik u nu poti s shmenuieshti kktu al de 3TR13R"
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Eu is ala. Cu alte cuvinte nici limbajul YM nu e voie sa fie folosit. Multumim Cristi
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • Originally posted by laur_cos View Post
                              Cred ca trebuie sa-i facem cinste lui Al3x, ca a stat azi toata ziua sa modifice greselile noastre. Multumim Al3x.
                              Nu ii facem cinste ca si asa ne era dator..
                              Am inteles faza cu Brasovul numai ca ma dusese ABy in ceata...
                              Deci Duminica o sa fim doar noi...cat mai multi sper pentru ca urmeaza surpriza...

                              Comment


                              • Super marfa ultimul model de logan.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google