Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nice.....super baieti ...dar au cam lipsit din membrii
    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 16:55.
    sigpic

    Comment


    • Au fost floriile si de toata lumea plecata, da oricum a fost cat de cat frumos si asa putini;)

      Comment


      • Ce batalii s-au dat in parcare ca sunt urme pe jos.toate bune si sper sa ne intalnim pe traseu,sambata pe 26 vin in Pitesti.cei cu stikere nu va agitati daca vedeti blitane
        sigpic........restul e NoSpeedLimit

        Comment


        • Da ia crescut adrenalina unui loganist si a vrut sa isi lase cauciucurile pe ciment da nu a reusit decat sa ne umple de praf

          Comment


          • Originally posted by Punto View Post
            Nu m am suparat,stai linistit.Dar cred ca la intalnira loganistilor sunteti intre baieti.......si nu vreau sa va creez probleme sau discutii.
            Succes
            stai linistita ca nu ne suparam daca am aveam si fete printre noi ...nu este nici o suparare si nu ai avea de ce sa ne creezi probleme ......chiar din contra ne-am bucura (eu unul da)...pacat ca nu ai venit chiar daca azi ne-am strans cam putin......poate data viitoare...
            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 16:57.
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Originally posted by Al3x View Post
              Da ia crescut adrenalina unui loganist si a vrut sa isi lase cauciucurile pe ciment da nu a reusit decat sa ne umple de praf
              ....si mai ales nasol pentru cei care au avut geamurile deschise....stii cum sunt astia mici trebuie sa se descarce si pe noi ne-a umplut de praf...
              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 16:57.
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • Peste doua saptamani ramane sa ne intalnim cu GOLANII de la Brasov...asta inseamna : adunare generala ! Si sunt bine veniti si cei care nu au LOGAN !! Va urez un PASTE FERICIT tuturor !!
                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 16:58.

                Comment


                • Felicitari noului membru Logan Club !! Sa ne traiesti

                  Comment


                  • Urmele sunt de la un copil care s-a dat cu bicicleta...incerca sa ne impresioneze...

                    Comment


                    • Originally posted by Al3x View Post
                      Poti sa vii da tre sa lasi masina intr-o parte ca nu se asorteaza cu loganele
                      Mai bine iti ziceam dezorganizator...

                      Comment


                      • Originally posted by ABY View Post
                        Felicitari noului membru Logan Club !! Sa ne traiesti
                        Sar'mana cred ca despre mine era vorba
                        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                        Comment


                        • Bineinteles ca despre tine...
                          Sper sa ne onorezi cu prezenta tot mai des...

                          Comment


                          • Originally posted by Ionut TWY View Post
                            Bineinteles ca despre tine...
                            Sper sa ne onorezi cu prezenta tot mai des...
                            Eu asa zic acuma probabil vor mai fi lipsuri ca de tara prietena bautura mai stiu eu ce ) dar nu prea des ! Eu nu sunt ca "altii" stim noi bine despre cine e vorba am intrat raman si chiar vreau iesiri si intalniri cat mai dese ! Ma simt bine printre loganisti
                            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 16:59.
                            http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                            Comment


                            • Ma bucur ca ti-a placut...sper sa tinem obiceiul...

                              Comment


                              • Dap normal
                                http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google