Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi faceti si mie rost de niste panouri de sandero daca stiti pe acolo prin mioveni ?
    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:35.

    Comment


    • Originally posted by danni View Post
      Imi faceti si mie rost de niste panouri sandero daca stiti pe acolo prin mioveni ?
      dani panourile de sanderos nu or sa se potriveasca niciodata pe logan pentru ca usile de sanderos difer de cele de logan, iar ce ai vazut tu pe logan sunt de la logan 2 (restilizat) pe care pun asemenea panouri.....
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:36.
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Originally posted by Ionut TWY View Post
        Munte...?
        Se mai face?
        la munte a ramas sa mergem dupa pasti......
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Pai fami rost de dalea de log2

          Comment


          • Originally posted by danni View Post
            Pai fami rost de dalea de log2
            Stai la coada...;) ...e foarte greu sa faci rost acum...
            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:24.

            Comment


            • Originally posted by ABY View Post
              Stai la coada...;) ...e f greu sa faci rost acum...
              si coada e mare mare...inca nu ia dat drumul la logan 2 si mai ales ca acuma mai suntem si in greva sar putea sa mai prelungeasca lansarea lui si al lui sanderos
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • Se vand urmatoarele accesorii pentru logan fatza+spate insemnand 4 bucati(2 bara spate +2 bara fata) pret 2 mil fix . De asemenea pot realiza bari.praguri orice in fibra de sticla!
                Attached Files

                Comment


                • Originally posted by Antonyo22 View Post
                  Se vand urmatoarele accesorii pentru logan fatza+spate insemnand 4 bucati(2 bara spate +2 bara fata) pret 2 mil fix . De asemenea pot realiza bari.praguri orice in fibra de sticla!
                  antonyo 22 mai sunt si alte modele in afara de cele aratate de tine si tot la acelas pret.....chiar sunt misto cele aratate de tine....cred ca o sa achizitionez si io un set cat de curand....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Ce vreme de ....t a fost azi nici intalnire nimic data viitoare daca ne intalnim avem mai multe de vorbit ca se stang indei in 2 saptamani

                    Comment


                    • Originally posted by Antonyo22 View Post
                      Se vand urmatoarele accesorii pentru logan fatza+spate insemnand 4 bucati(2 bara spate +2 bara fata) pret 2 mil fix . De asemenea pot realiza bari.praguri orice in fibra de sticla!
                      separat nu vinzi doar cele dupa spate sau doar cele dupa fata?

                      Comment


                      • Da chiar...separat nu se dau....?

                        Comment


                        • Se dau si separat!
                          @Katalin: La Piliot aceleasi accesorii se vand la 150RON setu adik 2 bucati ori fata ori spate! ;)

                          Comment


                          • Punetiva oameni buni.sa vad si eu cum vin in realitate ca poate pun si eu

                            Comment


                            • Cred ca imi cumpar eu un set...dar sa vad cat ma costa evacuarea ca trebuie sa imi vina :P ... ...si daca imi raman banuti imi cumpar eu ....lasa ceva un id ,nr de tel , mail ...
                              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:26.

                              Comment


                              • Nu v-ati intalnit ieri?
                                Imi cer scuze ca nu am venit...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google