Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine le organizeaza?
    Oricum nu pot sa vin dar sunt curios...

    Comment


    • La ce ora e ?
      sa stiu si eu daca pot sa vin
      sigpic

      Comment


      • Salutare ,,raiserilor" am vzt acu la Tv vorbeau de la Politia Pitesti, citez ''pt a se evita cursele ilegale de duminica seara, p 30 vom avea curse p strada Costache Negri(parcare Bowling)" si azi am vazut RAS-ul, prea tarziu dar am apukt sa vad superba bara spate. cred k incep p la 10 11 duminik, zic si io sa nu o luati de buna:P oriqm io cobor repede in papuci dak aud motoare
        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

        Comment


        • Originally posted by 66CYP View Post
          Salutare ,,raiserilor" am vzt acu la Tv vorbeau de la Politia Pitesti, citez ''pt a se evita cursele ilegale de duminica seara, p 30 vom avea curse p strada Costache Negri(parcare Bowling)" si azi am vazut RAS-ul, prea tarziu dar am apukt sa vad superba bara spate. cred k incep p la 10 11 duminik, zic si io sa nu o luati de buna:P oriqm io cobor repede in papuci dak aud motoare
          Da Cyp si eu am auzit la fel..dar sunt de indemanare si nu liniutze...:|

          Comment


          • Pai oricum chiar daca sunt de indemanare macar mergem sa ne uitam si sa incurajam loganele care participa daca or sa fie

            Comment


            • Voi nu veti participa niciunul???
              sigpic

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=Pgfj-mU7dbA am facut un filmulet cu toti membrii Logan Club Sper ca nu am uitat pe nimeni

                Comment


                • Al3x ti-am vazut masina la stirile PRO ati fost filmati de mcamerele supermarketului cand faceati curse ilegale
                  sigpic

                  Comment


                  • Misto filmuletu de pe youtube.bravooo.

                    Comment


                    • Originally posted by dorutz View Post
                      Al3x ti-am vazut masina la stirile PRO ati fost filmati de mcamerele supermarketului cand faceati curse ilegale
                      Nu mai suport Pro TV-ul ...mi-as pl in ei ..iara !!! :P...Ady e bn k am apucat sa fugim....:P

                      Comment


                      • E A 5 oara knd aparem...

                        Comment


                        • Duminica la 8 juma sunt inscrierile si cik p la 10 jumate incepe sa miroasa a ambreiaj. nu am aflat cat e taxa de inscriere dar nu cred ca este mare
                          Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by 66CYP View Post
                            Duminica la 8 juma sunt inscrierile si cik p la 10 jumate incepe sa miroasa a ambreiaj. nu am aflat cat e taxa de inscriere dar nu cred ca este mare
                            Am citit intr-o zi in Curieru. Taxa este de 15 lei, sunt liniute pe 380m, trebuie sa ai permis de 1 an de zile si mai scria ceva de o mica verificare tehnica a fiecarei masini. Sunt patru grupe: <1400cc,1400-1800cc,1800-2000cc, si a IV-a grupa cea a motoarelor supraalimentate.
                            Si la 11 incep cursele.
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • Legale la bowling intre Strand si Bazinul Olimpic

                              Originally posted by laur_cos View Post
                              Am citit intr-o zi in Curieru. Taxa este de 15 lei, sunt liniute pe 380m, trebuie sa ai permis de 1 an de zile si mai scria ceva de o mica verificare tehnica a fiecarei masini. Sunt patru grupe: <1400cc,1400-1800cc,1800-2000cc, si a IV-a grupa cea a motoarelor supraalimentate.
                              Si la 11 incep cursele.
                              asa e la 11 incep cursele si dupa inscrierea de la 8 juma se verifica masinile si dupa tot concursu vin Pilotii pitesteni care participa in CNR sa faca ei show cu Raliurile lor.
                              Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                              Comment


                              • Am inteles ca a fost frumos la curse si cica mai misto dacile vechi le-ar fi dat cu mucul bmw......pacat ca am ratat asa ceva , poate la alte evenimente de genul asta nu le mai ratez.....
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google