Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar fi perfect!
    Care mai veniti Duminica la Bemo?

    Comment


    • Nu va bucurati.ca astia comunitarii au radare pe masini si nu o sa te mai opreasca ca ai dat in el ti-o trimit acasa,si tu nici nu sti macar plus ca or sa fie si multi.nu o sa te mai opreasca pentru o folie o geanta sau alceva ca inainte dar parca e mai bine acum cum politaii
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:28.

      Comment


      • Originally posted by danni View Post
        Nu va bucurati.ca astia comunitarii au radare pe masini si nu o sa te mai opreasca ca ai dat in el tio trim acasa,si tu nici nu sti macar plus ca or sa fie si multi.nu o sa te mai opreasca pentru o folie o geanta sau alceva ca inainte dar parca e mai bine acum cum politzaii
        Cum adica au radare? Ca de cate ori am trecut pe langa comunitari si mereu am avut peste 60,ca de nu poti sa o tii fixa am calcat si linia continua.Daca e chiar asa de grav, trebuie un detector neaparat
        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:29.
        zoom-zoom

        Comment


        • Vorbesc serios eu am vazut in masinile lor radar dar nu au intrat in functiune. ag -37 sau 57 plp e radar pe el sa te uiti daca il vezi.Eu fac livrari in oras zi de zi si vad tot ce apare nou pe strada sau radar pe unde sunt puse etc.Deci sigur e radar pe comunitarii dar nu merg deocamdata cum ti-am zis.
          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:30.

          Comment


          • Mii de draci, parca nu erau suficiente loganurile politiei pe care le pitesc pe unde nici nu te astepti, acum mai trebuia sa ma mai uit si de politia comunitara
            zoom-zoom

            Comment


            • Pai politia are doar un radar pe pitesti atat.B-...-SDW unu alb cu geamuri negre.si ce mai stiu eu mai e una de politie normala care nu mai are borcan dala in geam are o camera micuta legata de oglinda (nici nu o vezi daca stai langa masina).

              Comment


              • E, mai e unu rosu, l-am vazut o data pe noua centura, era pus chiar unde se termina centura, unde e semnu de 40 sau 60, si avea la clienti politia atunci.....
                zoom-zoom

                Comment


                • B 36 SDW ALB \ RADAR
                  B 23 AJB ROSU /
                  si mai vro 6 sau 7 pol in doua ture ............si pe cele de la comunitari nu sunt radare
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:31.
                  sigpic

                  Comment


                  • 3 politai pe o tura si inca 3 pe o tura


                    ma refer in pitesti la rutiera
                    sigpic

                    Comment


                    • Nu mai discutati nimic dupa "intalneala de ieri"?
                      Sa inteleg ca devin plicticoase intalnirile?
                      Hai ma inrositi linia!
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:37.

                      Comment


                      • Originally posted by Ionut TWY View Post
                        Nu mai discutati nimic dupa "intalneala de ieri"?
                        Sa inteleg ca devin plicticoase intalnirile?
                        Hai mey inrositi linia!
                        ...sunt obositi toti...de la curse de aseara.......iara am scapat :P
                        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:37.

                        Comment


                        • Pai ziceati ca nu va duceti...
                          Credeam ca va retrageti linistiti...
                          Unde ati fost?

                          Comment


                          • Originally posted by Ionut TWY View Post
                            Pai ziceati ca nu va duceti...
                            Credeam ca va retrageti linistiti...
                            Unde ati fost?
                            Prin Pitesti,Davidesti...si apoi la Mall....acolo s-a spart...duminica viitoare mergem la C-Lung sa ii dovedim pe aia....
                            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 17:38.

                            Comment


                            • Originally posted by ABY View Post
                              Prin Pitesti,Davidesti...si apoi la Mall....acolo s-a spart...duminica viitoare mergem la C-Lung sa ii dovedim p aia....
                              sap trecuta ne-am plimbat doar..nu am vz nici o liniuta..pe 30 sunt curse de indemanare la bauling...;))

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google