Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pot sa zic ca intalnirea de duminica de la uzina a fost misto.mersi ca m-ati acceptat.bafta
    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:04.

    Comment


    • Originally posted by danni View Post
      Unde la bemo?
      La Bemo e acolo unde s-a desfasurat intalnirea dupa ce ne-au zgornit gardienii aia
      off-topic mi se pare ca ti-am vazut masina azi la facultate
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:05.
      zoom-zoom

      Comment


      • La sintetic nu?Duminica nu stiu daca vin la mioveni dar sigur vin la finante seara.nu mergeti la tunning days?
        ps: catalin ce a facut cu masina si-a reparato?(si eu am gasito lovita in prag)
        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:05.

        Comment


        • Da, la sintetic.Ar fi frumos sa vii si la intalnirea LoganClub. Nu stiu ce a facut KTL-ul. Si-a luat si el omologare la folie Nasol si de tine, te-am vazut atunci ca te tot uitai la ea, cam ciudata lovitura acolo, cu ce naiba te-o fi atins? Mai degraba cred ca pe la un supermarket cu vreun carucior, ti-a facut unu bucata....
          ps: detalii despre tunning days
          zoom-zoom

          Comment


          • Eu stiu unde am dat dar nu credeam ca am lovit acolo nu se vedea.am sarit peste niste pietre(am fost azi si mi-am luat autorizatie sa o repar),m-am suparat ca vroiam sa bag niste bani in ea si acum stau de alceva.
            ps:duminica ma duc la tunning days de dimineata si sper sa ajung pana la 3 la mioveni.e tun cu voi acolo.aici prin pitesti nu stiu unde se strang in afara de finante
            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:07.

            Comment


            • Loganu mai e denumit si "capra neagra" de cei de la teste de la uzina, pentru ca e imposibil sa atingi cu pragu, dai cu scutul,bara etc dar cu pragu mai greu, d-aia zic ca nu prea ai cum sa o lovesti acolo. Poate sa fi luat vreo teava mica, ceva. Nu mai fi suparat si spor la aranjat masina
              zoom-zoom

              Comment


              • Pentru cei care nu au putut veni...sau cei care vor sa vina ...duminica vom discuta de plecarea la munte ,cand va fii...va asteptam la Bemo..sau pe forum cu parerile ...

                Comment


                • Unde la munte?
                  Scopul este strict masina?

                  Comment


                  • Originally posted by danni View Post
                    La sintetic nu?Duminica nu stiu daca vin la mioveni dar sigur vin la finante seara.nu mergeti la tunning days?
                    ps: catalin ce a facut cu masina sia reparato?(si eu am gasito lovita in prag)
                    da dani tot acolo la bemo la terenul sintetic....in legatura cu tunning days nu cred ca o sa merg ca am oleaca de treaba dar as vrea sa merg cu cea mai mare plecere...iar masina nu am facuto, mai caut si mai ma interesez de meseriasi calumea sa o scoata indoitura fara sa o vopsesc

                    Originally posted by laur_cos View Post
                    Da, la sintetic.Ar fi frumos sa vii si la intalnirea LoganClub. Nu stiu ce a facut KTL-ul. Si-a luat si el omologare la folie Nasol si de tine, te-am vazut atunci ca te tot uitai la ea, cam ciudata lovitura acolo, cu ce naiba te-o fi atins? Mai degraba cred ca pe la un supermarket cu vreun carucior, ti-a facut unu bucata....
                    ps: detalii despre tunning days
                    laur sigur e a lovito undeva din gresala ptr ca lovitura vine de jos in sus la prag si e cam nasol ca a cam sarit si vopseaua oleaca....ms oricum ptr folie laur
                    Originally posted by ABY View Post
                    Pentru cei care nu au putut veni...sau cei care vor sa vina ...duminica vom discuta de plecarea la munte ,cand va fii...va asteptam la Bemo..sau pe forum cu parerile ...
                    aby sa stii ca mi-a trecut si mie asa ceva prim cap si ar fii frumos sa merem undeva la munte la un gratar la o bere
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • De acuma incolo intalnirile noastre nu vor mai avea loc la uzina (pentru ca avem si am avut probleme cu paza si cu politia)iar de acum in colo ne vom intalni la Bemo in parcare tot la aceeasi ora 15:00......
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:08.
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Catalin ai treaba mare duminica ?Mergeam pe la bucuresti in legatura cu lovitura aia fao vopsesto nu incerca sa faci altceva ca nu merita.eu am rezolvat cu pragu doar cu actele treb sa mai fac o programre si gata.
                        ps:nu ai un id de mes?
                        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:09.

                        Comment


                        • Originally posted by danni View Post
                          Catalin ai treaba mare duminica ?Mergeam pe la buc.in legatura cu lovitura aia fao vopsesto nu incerca sa faci alceva ca nu merita.eu am rezolvat cu pragu doar cu actele treb sa mai fac o programre si gata.
                          ps:nu ai un id de mes?
                          catalyn_gh@yahoo.com
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Nu merge.
                            darkman_caca_yo(bagal u pe al meu)

                            Comment


                            • Golanii pe 24 martie suntem invita-ti la Craiova...la liniutze legale....ce facem ? Repede cu opiniile...!!
                              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:09.

                              Comment


                              • Pai 24 e Lunea.
                                Nu e cam aiurea?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google