Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna treaba TWY ...

    Comment


    • Dar cine e Sonia???....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Prietena elodiei...

        Comment


        • Originally posted by TWeetY View Post
          Prietena elodiei...
          esti sigur???
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Mah Tweety sigur nu o ascunzi tu pe Elodia la tine in casa ?? Pfaaa sau poate esti chiar tu ti-ai facut operatie estetica si de schimbare de "obiecte" vaiiii daca e asa om ma fac (glumeam) sau nu ?
            http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

            Comment


            • Gata! Ma supar si eu...
              pana nu imi aduci "lovelili" sa nu te mai bagi in seama

              Comment


              • Iti dai seama daca o gasim pe Elodia ne scoatem cu 50.000 de epuroi, imi cam da de banuit TWeetY si stie el ce stie.....+ca, cu bani astia ne facem golanele Maniak cele ma stong golane din jud Arges....
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Pey da nu capace ci jenti
                  http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                  Comment


                  • Imi explicati si mie ce e cu Sonya ...Elodia ? Sunt si eu curios

                    Comment


                    • Sonya e prietena Elodiei....Ce e asa de greu de inteles...
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Originally posted by KaTaLyn View Post
                        Iti dai seama daca o gasim pe Elodia ne scoatem cu 50.000 de epuroi, imi cam da de banuit TWeetY si stie el ce stie.....+ca, cu bani astia ne facem golanele Maniak cele ma stong golane din jud Arges....
                        Poate ca nu stie si nici nu il intereseaza pe Tweety...I se rupe...

                        Comment


                        • KTeL ... Vrei flotari ...Iar imi vorbesti ca la bemo ;))

                          Comment


                          • Sau asa vorbesti tu )

                            Comment


                            • N-ai cu cine bah...Niste...
                              Laur vezi ca a postat asta consecutiv...sparge-l

                              Comment


                              • Imi pare rau, nu ma mai intereseaza....Cand le-am zis s-au suparat. Ei se joaca cu focul, pana or lua un warn sau mai rau, un ban.
                                Apropos, ca era sa uit, atributia Organizatorului este de urmari respectarea regulamentului. Deci KTL trebuie sa modifice
                                Last edited by laur_cos; 18 June 2008, 10:58.
                                zoom-zoom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google