Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chiar daca am nunta o sa vin si la intalnire...
    Laur daca nu ai cu ce ajunge ma suni si trec pe la tine sa te iau...Banuiesc ca tot la 15:00 si tot la Bemo, nu?

    Comment


    • Cine are un 1.6 8v si ma poate ajuta si pe mine ?
      Vreau sa imi fac evacuarea la pilot,si pentru ce vreau eu ,trebuie neaparat sa ma deplasez la ei.In cazul asta,pe drum m-ar costa cat dau pe evacuare.Rugamintea mea daca cineva cu un 1.6 8v se poate deplasa pana la ei,pentru niste masuratori...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Cristi la ce fel de masuratori te referi ...Adica cum vine amplasata?..Fi mai explicit si de ce 1.6 8v?...
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Probabil e un pic diferita evacuarea de 1.4 fata de aia de 1.6 .Tre sa masoare traseul de evacuare,dinainte de catalizator pana in spate...Vreau sa renunt la catalizator,si sa pun teava ceva mai groasa, 50 mm
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Vrei tot traseul facut ? Sau doar final ?

            Comment


            • Tot traseul...De la catalizator pana la toba finala.Finala o am eu,ma intereseaza sa imi faca nu stiu ce dracu de masuratori,sa am teava din fata pana in spate,fara catalizator,fara detenta...Doar toba finala.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                Tot traseul...De la catalizator pana la toba finala.Finala o am eu,ma intereseaza sa imi faca nu stiu ce dracu de masuratori,sa am teava din fata pana in spate,fara catalizator,fara detenta...Doar toba finala.
                poi bine ar fii daca ai putea veni...Nu stiu ce sa zic

                Comment


                • Duminica sa veniti cu cu bani la voi ................ Facem gratar
                  sigpic

                  Comment


                  • Vin si eu cu arouuuu si daca e va adun pe toti din mioveni
                    sigpic

                    Comment


                    • Am inteles domnule baz...

                      Comment


                      • Cred ca am sa vin si eu Duminica nu mai am nunta Duminica o am Sambata ) !!!
                        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by ABY View Post
                          poi bine ar fii daca ai putea veni...Nu stiu ce sa zic
                          pai de aia am zis daca poate sa mearga cineva in locu meu...Ca sa nu dau 2 mil pe benzina aiurea
                          din cate am inteles evacuarea de 1.4 e la fel ca aia de 1.6 ,e departe "Pilot"ul de voi ?
                          Last edited by Cristi_Xp; 6 June 2008, 16:27.
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Am si eu o mica intrebare-cu ce lipesc si eu pleoapele pe logan?Si daca vreau sa le dezlipesc raman farurile intacte?
                            sigpic

                            Comment


                            • Cu banda dublu adeziva sau cu silicon de geamuri
                              http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                              Comment


                              • Si de unde cumpar aceasta banda dublu adeziva?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google