Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 loganuri...5 loganisti...
    Cam aiurea...

    Comment


    • Nu am reusit sa ajung am fost numai pe drumuri
      http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

      Comment


      • Nu face nimic Maniak18 ai fost invoit ...............Ai avut treaba pe bune
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
          pai de aia am zis daca poate sa mearga cineva in locu meu...Ca sa nu dau 2 mil pe benzina aiurea
          din cate am inteles evacuarea de 1.4 e la fel ca aia de 1.6 ,e departe "Pilot"ul de voi ?
          Ma ajuta cineva si pe mine cu vizita aia la pilot ? Incercati si cu un 1.4,din cate stiu e la fel evacuarea.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Duminica nu pot sa vin la intalnire
            KTL ma invoiesti?

            Comment


            • Originally posted by Cristi_Xp View Post
              Ma ajuta cineva si pe mine cu vizita aia la pilot ? Incercati si cu un 1.4,din cate stiu e la fel evacuarea.
              Cristi mai zi odata ce vrei tu ...Si pe saptamana viitoare ajung eu pana la Pilot

              Comment


              • Bey copii,gratar duminika,unde?
                nu de alta dar as veni si eu....
                sigpic

                Comment


                • Nu stiu Ionut, vorbeste cu cei care vor fi prezenti...Eu lipsesc de data asta...

                  Comment


                  • Ajutooooorrr :p

                    Cine imi poate da si mie o janta modelul din poza sa fie nelovita si ieftina. Astept raspuns fratilor
                    Attached Files
                    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                    Comment


                    • Duminica 15 iunie ora 15:00 Bemo , intalnire Logan Club Mioveni....Si vreu sa vad cati mai multi golani la intalnire si sper sa nu fiu dezamagit ca duminica trecuta...Cine stie poate facem si un gratar...

                      1.KaTaLyn-KTL
                      2..................
                      3..................
                      4..................
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • 2. Maniak18-ROC
                        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                        Comment


                        • Imi pare rau de data asta chiar nu pot...

                          Comment


                          • Vine si eu

                            Comment


                            • Si mie imi pare rau dar nu pot veni ca nu am masina acasa sorry,next time
                              Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google