Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te sunam ma...

    Comment


    • Originally posted by KaTaLyn View Post
      De acuma incolo punctul de intalnire nu va mai fii la Bemo deoarece e foarte cald si nu prea avem pe unde sa ne pitim de soare, poate atunci cand ii va da drumul la bazin ca avem unde sa ne racorim si de aceea a propus de acuma in colo ca toate intalnirile noastre se vor tine tot la aceasi ora la padurea de langa Faget pentru ca e mai racoare si mere si de un gratar ....
      nu e bine ce faceti cu schimbarea locului de intalnire , treaba voastra...

      Comment


      • Salutare oameni buni, scuze de absenta dar nu am mai intrat ca m-a rupt faculatatea asta si serviciu. Am vazut ca v-ati distrat la colegii de la Brasov, dar vad ca s-au intamplat multe lucruri in timpul asta sper sa aibe un final fericit pentru toti. Ne vedem duminica la Faget sau la Casa de cultura
        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

        Comment


        • Originally posted by Al3x View Post
          nu e bine ce faceti cu schimbarea locului de intalnire , treaba voastra...
          De acord.
          Ne vedem la bemo ca de obicei si apoi vedem noi incotro...

          Comment


          • Care luati micii ............. Gratar iau eu
            sigpic

            Comment


            • Vorbim acolo bazule...

              Comment


              • Lista pentru intalnirea de Duminica 01.06.2008 de la Bemo, ora 15:00
                1) TWeetY
                2)

                Comment


                • Duminica pe 1 iunie la ora 15:00 la bemo o sa vedeti LIVE cum ma retrag din Logan Club Mioveni........Ptr ca vad ca nu prea ne mai intelegem de loc, sau am eu impresia ca vorbesc cu pereti .....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • ??? Ce ai patit ma???
                    Cine nu te asculta?
                    Iar incepem cu d'astea?

                    Comment


                    • Lista pentru intalnirea de Duminica 01.06.2008 de la Bemo, ora 15:00
                      1) TWeetY
                      2) KaTaLyn
                      3) ...

                      Comment


                      • 3) Tweety m-ai uitat ... Maniak18 prezent ca intotdeauna
                        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                        Comment


                        • Lista pentru intalnirea de Duminica 01.06.2008 de la Bemo, ora 15:00
                          1) TWeetY
                          2) KaTaLyn-se retrage din LC Mioveni
                          3) ...
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Ok KaTaLyn.
                            Deci:
                            Lista pentru intalnirea de Duminica 01.06.2008 de la Bemo, ora 15:00
                            1) TWeetY
                            2) Maniak18
                            3) ...

                            Comment


                            • KATALyn nu te retragr macar pana venim noi cei de la Brasov ca acum Duminica ne punem de acord cand venim la voi,si nu mai fii ciufut canu merita,eu te sustin sa ramai,voi ceilalti convinget-il sa ramana ptr. Ca baiat fain si merita.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • Sa speram ca a spus la suparare,nervi, etc. Daca se retrage si KTL-ul.... Atunci cu siguranta nu va mai exista LC Mioveni.
                                zoom-zoom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google