Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KaTeL .....Nu parasi clubu` frate ....U l-ai inceput si vreai sa il parasesti dupa ce ai adunat ( impreuna cu Al3x )atatia membrii ?
    sigpic

    Comment


    • Unde crede-ti ca sunt duminica la ora 15 dupa ce votez la BEMO asa ca treceti-ma pe lista ;)
      Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

      Comment


      • Lista pentru intalnirea de Duminica 01.06.2008 de la Bemo, ora 15:00
        1) TWeetY
        2) Maniak18
        3) 66 CYP

        Comment


        • Baieti, treceti-ma si pe mine, fac tot posibilul sa ajung! Va salut si nu va mai certati atata, nu va face bine

          Comment


          • Lista pentru intalnirea de Duminica 01.06.2008 de la Bemo, ora 15:00
            1) TWeetY
            2) Maniak18
            3) 66 CYP
            4) Razvan_DUB
            LC Mioveni= tweety din Mioveni; maniak, cyp, razvan din Pitesti

            Comment


            • Asta e Tweety daca nu ai ce face si vorbesti aiurea... Acu stai si faci intalniri cu cei din Pitesti

              Comment


              • Cand spui ca vorbesc aiurea trebuie sa ai argumente, da?|
                Cand ma ataci trebuie sa iti cam pazesti curu'...Cu mare grija.
                Cand te tragi cu mine de sireturi o faci pentru ca m-am coborat la un anumit nivel nu pentru ca te-ai fi ridicat tu...
                Cam atat pentru tine alex.
                E singura replica pe care ti-am dat si pe care o sa ti-o dau.
                mai explicit ai pm.
                Last edited by Ionut; 31 May 2008, 13:03.

                Comment


                • Chiar nu inteleg baieti de ce va atacati asa, in loc sa fim uniti, ne scoatem ochii unul altuia. Pacat...

                  Comment


                  • Stiu Razvan si sper ca in scurt timp se vor lamuri toate astea...

                    Comment


                    • Eu va cunosc de prea putin timp ca sa stiu datele problemei, dar cel mai bine ar fi sa va intalniti si sa ajungeti la o intelegere. Scopul este sa progresam, nu sa regresam. Va doresc succes!

                      Comment


                      • Sper sa reusim Duminica asta sa spuna fiecare ce are de spus...
                        Si mai ziceam de gratare si de beri in seara asta la mine...

                        Comment


                        • Si ce te impiedica sa faci gratare la tine?

                          Comment


                          • Eu unu sunt prezent la Twy astazi se stie de o saptamana )
                            Iar pentru Alex macar cei din Pitesti vin la intalniri fata de cei care stau la 300 de metri de Bemo si nu vin mai ales cei care trebuie sa isi faca datoria de Organizator! Eu unu nu m-am certat cu nimeni vreau doar ca Organizatorul oricare ar fi el sa isi faca datoria de Organizator nu sa stea acasa ca soricelul la butoane ! Este doar parerea mea si imi pare foarte rau ca tu nu ai mai venit deloc si nu ne-ai spus nici macar motivul ! Twy nu are nici o vina asa ca nu va mai luati de el ca va luati degeaba !
                            http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                            Comment


                            • In seara asta revin si eu ....Scuza-ti-mi absenta , eu zic o chestie clara ....Alex maine la ora 3 la Bemo, TWY in seara asta poate beau si eu cu voi .. ...Si KTeL vrei box..Deci in seara asta sa bem cat ne tine burta si capu' ..Salutarile mele pentru GOLANI

                              Comment


                              • Daca o sa vin maine , o sa vin ca simplu admirator NU ca organizator NU ca membru L.C.M.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google