Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KTL ai vazut ca esti organizator?...Sau d'aia faci gargara p'aci?

    Comment


    • ABY fara flotari te rog frumos......Imi cer scuze TWeetY daca te-ai suparat dar u ai glumit primu...
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Si ce dak ma sa imi dea ban !! Dar tu esti cumva administrator de locatari .. ) (am glumit ) ..Eu nu am ceas

        Comment


        • Daca imi faci capace te iert...Si nu uita ca te-am facut org...Esti dator

          Comment


          • Originally posted by TWeetY View Post
            KTL ai vazut ca esti organizator?...Sau d'aia faci gargara p'aci?
            oau chiar acuma am observat cas organizator ...Pe bune TWeetY...Stai linistit ca mai glumim si noi ca sa ne treaca plictiseala...
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Ba tricouri ceva ? Ce se anunta ? Si bucurestenii vin sambata ? Ca am chef de un fotbal ...Si poate facem unu duminica ?

              Comment


              • Da ABY comanda a fost data ptr tricouri....Bucuresteni sunt cam in pom (sa ma scuze baieti de expresie) uni vor sa vina, alti au sesiuni , fiecare cu probleme de ale lor, dar sper sa stabileasca o data si sa ne anunte...Si cine stie poate duminica facem si un fotbal...
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Poi e bine....LCA vii si tu sa vezi daca imi poate da cineva gol

                  Comment


                  • Yupiiiiiiiiiiiii
                    http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                    Comment


                    • Originally posted by ABY View Post
                      Poi e bine....LCA vii si tu sa vezi daca imi poate da cineva gol
                      Nu te mai da mare portar ca ti-am dat gol aseara
                      zoom-zoom

                      Comment


                      • Unde ai dat gol ....Ca nici nu ma uitam la minge ...

                        Comment


                        • Ahahahaha te-a dat de gol laur_cos :P buey aby ti-a dat urechi nu-i asa gata facem un fotbal duminica si un gratar la faget ce ziceti ? Elodia te bagi mah ??
                          http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                          Comment


                          • Te faci ca nu mai recunosti, DVL a fost martor. A fost bara-gol. Si nu e vina mea ca tu te uitai dupa fufele alea doua cand alergau
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • Aoleuuu aby sper ca le-ai acostat si tu sper ca nu le-ai lasat sa fuga .... astept pm cu numerele lor mai stii poate era sora Elodiei
                              http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                              Comment


                              • Originally posted by laur_cos View Post
                                Te faci ca nu mai recunosti, DVL a fost martor. A fost bara-gol. Si nu e vina mea ca tu te uitai dupa fufele alea doua cand alergau
                                Sa vezi ce bagi astazi flotari deseara si tu si DVL-ul....Maniak tata...Facem un fotbal duminica sau sambata si apoi la baie la bazin k s-a deschis :> :>

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google