Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stati fratilor cuminti..puneti-va folie omologata..daca faceti fals de acte(va aruncam mancare cu prastia)..
    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:21.

    Comment


    • Subiect de discutie incins...pana la urma sa incheiem cu totul....deci daca iti pui folie neomologata nu dai actele(mai ales talonul),iar faza cu omologarea e nasoala rau de tot,te incadreaza la fals si uz de fals.......,sau dak nu :200 Euro LLumar si nu ai probleme....ramane decizia ta ;)
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:22.

      Comment


      • Cand mergem si noi fratilor intr-o plimbarica pe la vidraru?

        Comment


        • Poi daca duminica ne intalnim ...adica sigur ne intalnim...vorbim de plecare la munte ..
          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:22.

          Comment


          • Bai sa cam incins spiritele pe acile cu o folie, de parca vati puneo cu ea....eu unul sunt de parere asa cu a spus si ABY....iti pui folie Lumar la un service autorizat RAR sa nu ai probleme cu militeni cand te opresc....chestia cu folie la 1 milion si ai si omologare si timbre, mie unul mie cam tarseala sa merg sa dau de un militean destep ca am cam incurcato si nici nu mai merge sa-i mai mituesti ca umbla in haita.....parerea mea e ca dai 200 de euro dar dormi linistit....
            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:25.
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Originally posted by ABY View Post
              Poi dak duminica ne intalnim ...adik sigur ne intalnim...vb de plecare la munte ..
              si eu mi-as mai dori sa ies din aceasta monotonie, o scapare pe la munte nu ar strica.....duminica la intalnire o sa dezbatem si aceasta excursie....si sper sa fim cat mai multi...
              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:25.
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • Va dau eu folie daia de saci sa va puneti pe geam si moca.ati luato razna cu folia oameni buni.eu am folie daia de 1 mil m-au oprit toti si nu a zis nimeni nimic.pui llumar ai calitate pui dasta iti mai iese o bula o mai dai jos pui alta si tot asa.asta e diferenta bine si de bani.
                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:26.

                Comment


                • Vreti sa ii anunt pe RAS si FXU despre plecarea la munte?
                  sigpic

                  Comment


                  • Duminica la 3 la Bemo ...ne strangem si vorbim..;)

                    Comment


                    • Haide-ti sa mai calmez spiritele pe aici. Folia la 1 mil este omologata. Puteti sa verificati aici http://www.rarom.ro/cs-uploads/listaOCP1.html, unde sunt firmele si produsele omologate,apare firma alfaromtrans si folia DRK, dar depinde peste ce politist dati pe strada. Am fost ieri la ITP, cel de acolo cand a auzit ca am folie, n-a contat ca e llumar, si ca aveam omologare. s-a uitat decat la folia pe fata, a zis ca spatele nu-l intereseaza. Am mai zis pe un thread despre scrisoare pe care am primit-o de la RAR. De acolo reiese ca poti sa pui ce folie vrei pe spate din moment daca ai oglinzi laterale.
                      Last edited by laur_cos; 21 March 2008, 09:50.
                      zoom-zoom

                      Comment


                      • Asta incerc si eu sa spun, dar....
                        Cui?

                        Comment


                        • Acum am vazut ce am scris "din moment dacai ai" , ce mai gramatica stiu. Ionut conform rar-ului folia este omologata,dar ca unii politisti nu stiu si fac gura, asta e partea a 2-a.
                          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:27.
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • Inteleg, dar asta se poate intampla nu numai cu folia.
                            Pot spune ca aveai aprinse pozitiile si nu faza scurta si diverse motive.
                            Depinde de fiecare.
                            Bafta!

                            Comment


                            • Baieti va dau o veste minunata pentru cei din pitesti.............se imputineaza politaii prin pitesti..........ma refer la cei de la rutiera
                              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:28.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bine ar fii sa nu mai fie nici unul...decat comunitari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google