Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand o sa stabilim va anuntam ca nu se muta mioveniul.stim unde va gasim si avem pe cine anunta.
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • 66CYP sa nu iti mai parchezi masina pe spatiul verde ca poate te trezesti cu vreo amenta de la comunitara ) acolo la facultate ! )
      http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

      Comment


      • Originally posted by Maniak18 View Post
        66CYP sa nu iti mai parchezi masina pe spatiul verde ca poate te trezesti cu vreo amenta de la comunitara ) acolo la facultate ! )
        ooooo am noi spioni:P nu imi ajungea LCA, poi unde sa mai parchez ma ca nu mai e loc, sa nu te miri daca o vezi si in fata la T-uri ca mai intru si peste bariera, daca iau amenda o iau pe club si facem cheta si cred ca ma ajutati si pe mine la plata dar de obicei pun masina in cele mai neobisnuite locuri si pozitii.
        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

        Comment


        • Mah Cyp-ule, ai grija ca sunt cu ochii pe tine. De acum personal o sa duc o poza la politie cu masina ta parcata in locuri nepermise.
          Maniak, se lauda el ca parcheaza in cele mai neobisnuite locuri dar mai mereu e masina stramba
          zoom-zoom

          Comment


          • ) nu sunt spion mey dar eu pe acolo merg zilnic de mai multe ori ca pe acolo stau te-am clacsonat ca aveai o usa deschisa larg dar nimic ! N-are nimic consider ca nu ai auzit
            http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

            Comment


            • Eeee, iarta-l Maniak, si-a pus si omu termopane si mai ales loganul e masina antifonata bine
              zoom-zoom

              Comment


              • Dar nu m-am suparat am spus in gluma
                http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                Comment


                • Originally posted by Maniak18 View Post
                  Dar nu m-am suparat am spus in gluma
                  aaaaa Tu mai claxonat azi, aveam 2 usi deschise si mancam si dupa ce ai trecut m-am dat jos din masina si m-am uitat dupa tine dar nu stiam de unde stiu numarul. scuze, acu te am in memorie, de daca tu nu ai venit la intalnire cand am fost eu :P.

                  Apropo in ce ,,zona" stai ca eu stau in Popa-sapca poate suntem vecini si eu nu stiu cu toate ca sunt sigur ca am vazut ROC pe undeva. Lasa si tu un ID de mess.
                  Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ionut TWY View Post
                    Pai asa mi se pare cel mai corect...daca vor si altii sa vina e ok, daca nu chiar nu e nici o tragedie...
                    Hai Mioveniu!
                    TWY cat te-a costat sa faci cheia la masina si intereseaza-te daca lucreaza si duminica si cat dureaza? Ca vreau sa fac si eu a doua cheie cu butoane.eu am o cheie dar nu stiu daca e codata dar daca e nevoie de alta ma serveste LCA Mersi!!
                    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                    Comment


                    • ) pey cand am venit eu nu ai venit tu si cand ai venit tu nu am venit eu nu am putut sa ajung am fost plecat si nu am avut cum sa ajung data viitoare vin
                      http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                      Comment


                      • Pai vedeti ma ca daca chiuliti ramaneti in urma...
                        Data viitoare toata lumea prezenta si va fac eu cunostinta

                        Comment


                        • Ma primiti si pe mine in club?

                          Comment


                          • Cu cea mai mare placere...esti invitatul nostru.
                            In fiecare Duminica la ora 15:00 in parcarea de la Bemo.

                            Comment


                            • Originally posted by Razvan_DUB View Post
                              Ma primiti si pe mine in club?
                              Oricine e primit in club cu o singura conditie: sa fie de gasca ;) Daca mai ai prieteni loganisti pot sa vina sa ne strangem cat mai multi sa umplem parcarea de la BEMO. Numai bine
                              era sa uit, duminica nu vin ca am unele probleme, dar ma descurc cu organizatorul sa nu ma treaca nemotivat
                              zoom-zoom

                              Comment


                              • Va multumesc baieti pentru primire . eu nu stiu unde este parcarea de la Bemo, dar cu ajutorul vostru poate o sa nimeresc. voi o sa decideti daca sunt sau nu de gasca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google