Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si cati o sa ne strangem iarasi 2 -3 golani, imi pare rau sa spun ca era mai frumos inainte dar nici acuma nu e tarziu, pregatirile de regionala cu cine le facem 2,3 golani impreuna cu primarul si golani LCPitesti, iar la regionala o sa vedem o gramada de fete noi care nu le-am mai vazut demult.....am eu impresia sau unora le e rusine ca sunt membri LCMioveni, prieteni unora dintre voi nu va intrebat, dar ce faceti voi acolo, vi sa da bani, castigati ceva???....daca nu atunci de ce te mai duci acolo, nu vezi ca e o pierdere de vreme, mai ales daca nu te alegi cu nimica, la ce te mai duci ......si eu unul am primit o intrebare care ma lasat cu gura cascata....sunteti vreo secta???...in momentul acela vroiam sa-i bag pumnul pe gura si m-am abtinut si i-am explicat cu frumosu ca noi suntem un grup de prieteni, mari admiratori de loganuri, care discutam nu numai legat de masini, ci orice ne vine prin cap, mai facem o gluma o caterinca un gratar, mai facem cate o deplasare prin tara(ceea ce nu sa mai intamplat de mult) sa vizitam alti prieteni de-ai nostri mari admiratori de Golanurii.....si el ce mi-a zis ca e o pierdere de timp .....iar eu i-am rasp: vin si ma intalnesc de drag si de placere pentru ca imi placea cea ce fac .....cu parere de rau va spun celor care nu au placere si cred ca e o pierdere de timp, stati akasa fratilor chiar imi pare foarte rau ca spun asta, dar asta e realitatea......

    Duminica 02.01.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

    1.Marius
    2.Katalyn
    3..........
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • sustin si eu ideile de mai sus si sunt total deacord ca trebuie neaparat ca gropile de pe maracineni sa fie reparate la multi ani ))
      Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

      Comment


      • Duminica 02.01.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

        1.Marius
        2.Katalyn
        3..........

        ......haideti duminica sa incepem anul nou cum se cuvine, cati mai multi la intalnire, avem multe de vorbit, ce o sa pregatim pentru anul care vine....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • Duminica 02.01.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

          1.Marius
          2.Katalyn
          3.Fane
          4..........
          5..........

          ......haideti duminica sa incepem anul nou cum se cuvine, cati mai multi la intalnire, avem multe de vorbit, ce o sa pregatim pentru anul care vine....
          __________________

          Comment


          • haideti baieti ca azi e duminica si sa incepem anul nou cum se cuvine, cati mai multi la intalnire, mai facem si noi o gluma o caterinca si sa incepem anul asa cum se cuvine
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Duminica 02.01.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

              1.Marius
              2.Katalyn
              3.Fane
              4.Boby
              5..........

              ......haideti duminica sa incepem anul nou cum se cuvine, cati mai multi la intalnire, avem multe de vorbit, ce o sa pregatim pentru anul care vine....
              My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

              Comment


              • Duminica 02.01.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                1.Marius
                2.Katalyn
                3.Fane
                4.Boby
                5.RKC
                6.........

                ......haideti duminica sa incepem anul nou cum se cuvine, cati mai multi la intalnire, avem multe de vorbit, ce o sa pregatim pentru anul care vine....
                __________________
                sigpic

                Comment


                • Duminica 02.01.2011 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 17:00 , Bemo ....

                  1.Marius
                  2.Katalyn
                  3.Fane
                  4.Boby
                  5.RKC
                  6.Alin

                  ......haideti duminica sa incepem anul nou cum se cuvine, cati mai multi la intalnire, avem multe de vorbit, ce o sa pregatim pentru anul care vine....
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • Vedeti ca se poate :P.....si restul ce fac nu si-au revenit din mahmureala.......vreau sa vad pe lista cati mai multi ca se poate


                    .....au intrat pe LCM in timp de o jumatate de ora vreo 6-7 golani dar nu sa mai trecut niciunul, eu cred ca au emoti si nu vor sa sparga gheata cu noi
                    Last edited by KaTaLyn; 2 January 2011, 15:44.
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • poate vor sa ne faca vreo surpriza...
                      sigpic

                      Comment


                      • si de la mine 2)))) poze
                        Attached Files
                        AG 65 V M C

                        Comment


                        • doi poze???nu se poate
                          sigpic

                          Comment


                          • doi k restu' imi era cam frig )))
                            AG 65 V M C

                            Comment


                            • ii era frig aparatului si tremura ;)) ....frumos si azi, asa ca la inceput de an
                              AG 64 P U F

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google