Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce ati facut mah mi'ati murdarit masina? :O Cred ca era aparatul murdar cand ati facut poza la masina mea )
    My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

    Comment


    • ma...nu ti-e rusine ?cum sa fie aparatul murdar?e facuta in photoshop )
      sigpic

      Comment


      • Ba ce bn imi sta cu cartea'n mana)
        Frumos azi.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • nu sunte.ti in stare sa pune.ti si voi cate 3 lei de fiecare...sa imi spal si eu masina...
          rusinica..!! )
          __________________
          sigpic

          Comment


          • George George...sau sa punem pentru altceva?))
            AG 16 Y M A

            Comment


            • La multi ani ma sectantilor))))
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • Va asteptam pe la noi azi...ma gandeam ca ne faceti vro surpriza si veniti.
                AG 16 Y M A

                Comment


                • Frumos a decurs prima intalnire pe anul acesta si sper in continuare sa fie la fel si la mai multe, cat mai multe.....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • fu frumos rau )) mai ales dupa ce am pelcat )) am jucat pititea cu, Katalin)
                    AG 65 V M C

                    Comment


                    • Pai de strans ne am strans dar aprope toti fara masini........ca sa ne cinstim
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • aha..fara noi,aa?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KaTaLyn View Post
                          De mai baieti, era odata frumos, vremurile de odata sau dus, chiar pe uni nu ii inteleg, hai ca acuma e Craciunul si ii inteleg ca e o scuza mare, dar inainte de craciun dc nu a fost nimeni la intalnire sau celelalte dati ca poate uni o sa ne critice, va-ti gasit si voi sa faceti intalnire de Craciun???pai asa e frumos cum era o data la -15grade vorba lui Alin.....pana la urma vine care vrea de placere si de distractie nu din obligatie si chiar nu vreau sa aud vorbe ca vam obligat noi.....daca ar fii maine regionala LCM cred ca nu am avea loc pe lista si ne-am bate cap in cap, dar o sa tinem cont si de chestia asta......
                          ce vremuri cand plecam 30 de masini prin tara la regionale
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Pai hai sa ne strangem si noi...de ex la brasov in martie.Mergem si noi de vineri cat mai multi.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • Originally posted by MaDu View Post
                              fu frumos rau )) mai ales dupa ce am pelcat )) am jucat pititea cu, Katalin)
                              Trebuie sa-ti cumpar de la primarie o harta cu orasu Mioveni ca sa cunosti si tu toate stradutele si mai ales pe cele infundate))............
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • Deci sa intelef Madule... Ca te-a cam facut Katalin:> )... Nu mi-ati zis si mie ca mergeam si eu cu voi >:P.... Poate data aviatoare
                                My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google