Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai mai bine sa o lasam asa poate la uramatorul eveniment membri logan club mioveni or sa fie mai activi. Duminca care merge la bucuresti la ******* fest?

    Comment


    • Noi suntem 2 masini (teoretic) care pleaca la 4t fest. Nu stiu la ce ora o sa plecam, nu am apucat sa vorbesc cu baietii.

      Comment


      • astazi ceva?

        Comment


        • Duminica 21.10.2012 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 19:00 , Bemo ....

          1.KTL
          2......
          3......
          .......
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Duminica 21.10.2012 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 19:00 , Bemo ....

            1.KTL
            2.alex
            3......
            .......

            Comment


            • Nu credeti ca ar fi cazu sa mutam ora mai devreme? la 7 deja e intuneric, frig etc.
              Un 3-4 ar fi bine. Zic si eu acu nu stiu:)
              AG 16 Y M A

              Comment


              • Da Alin asta o sa vb duminica la intalnire si o sa vb despre schimbarea orei de intalnire, o sa revenim la ora de iarna 17:00 sau daca nu este buna vb si stabilim o alta ora ;)
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Eu propun sa o mutam sambata noaptea pe la 00:00. Tot la bemo! La lautari tataaaa!!! )
                  Daca nu e buna propunearea mea...sunt de acord si duminica cand vreti voi. .
                  My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                  Comment


                  • Astazi la intalnire am discutat cu cei prezenti, la schimbarea orei de intalnire si am cazut la comun acord sa revenim la ora de iarna adica ora 17:00 va fi ora de intalnire....
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • azi ceva cumva ???
                      1.TMY



                      200....

                      Comment


                      • Cred ca ajung

                        Comment


                        • Radule, sa te gandesti la ce te'am intrebat azi...
                          My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                          Comment


                          • Bobi momentan raspunsul e nu, dar daca e ceva te anunt primul.

                            Comment


                            • Careva azi?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google