Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by TWeetY View Post
    Bai tu nu vezi ca ti-am scris si eu ceva???
    Ai figuri?
    TWeetY nu am si nu detin asa ceva....Iar ptr cei care nu ovserva raspunsurile mele o sa le mai postez inca o data daca e nevoie si poate intelege si ei....Ii cred ca sunt cam greu de cap dar eu explic omului pana intelege si pana ii intra in cap...



    Citat:
    Original a fost postat de TWeetY Vezi Post
    KTL mi-ai facut si mie capacele?
    Mi le dai pana Sambata?
    Merci...

    nu ti le-am facut ptr ca nu am avut timp....Poate daca e sambata ti le fac...Ok
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • #47
      Originally posted by TWeetY View Post
      KTl capacele!!!
      te rog mult de tot...
      Despre asta vorbeam...
      Aia mi-ai zis ieri, azi era asta, insa pe zi ce trece ti se urca ceva la cap si devi tot mai...Nu stiu exact ce...
      Poate ne lamurim noi

      Comment


      • #48
        Nu imi place sa fiu cicalit si batut mereu la cap....Ptr ca chestiile astea incepe sa ma inerveze si sa ma scoata din sarite..Mi-ai spus de zeci de ori la intalnirea de duminica si nici macar in cursul saptamani nu mai lasat "Imi faci si mie capace alea sau mi ledai pe ale tale"..Si poate de aceea ai u impresia ca mi sa urcat ceva la cap ptr ca ai inceput sa ma inervezi si stai linistit ca nu e de la chestia aia care crezi u....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • #49
          In concluzie: le mai faci sau nu?
          E singurul raspuns pe care il astept.
          off topic corecteaza si tu posturile, macar pe ale tale

          Comment


          • #50
            Asteapta si ai sa vezi daca ti-le fac sau nu....
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • #51
              Ok KTL...
              Merci mult, serviciu usor

              Comment


              • #52
                NE vedem la 15:00 la bemo...

                Comment


                • #53
                  Da TWeetY la 15 la Bemo...
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #54
                    Pentru ca nu vreau sa ma complic cu posta, colete, si alte minunatii am si eu pe acasa 2 paravanturi de fata, au fost puse pe masina mea. Motive pentru care au fost data jos:
                    1) Nu-i placeau lui tata
                    2) O data am vrut sa scot capul pe geam si am dat cu nasul cam tare
                    3) N-au fost montate corespunzator, si au cam zgariat geamurile.
                    pretul, habar n-am ne intelegem noi.
                    P.S. Mai am o fatada de Laureate, care vrea, la fel, nu trimit prin posta
                    Am considerat ca nu trebuie pus la Bursa ca se adreseaza numai celor din Mioveni si nu stiu pretul pentru ele
                    zoom-zoom

                    Comment


                    • #55
                      Nu vrea nimeni paravanturile ? Tweety, parca ziceai ceva de ele....
                      zoom-zoom

                      Comment


                      • #56
                        Am zis...Ce bani vrei pe ele?

                        Comment


                        • #57
                          Poi nu stiu cat sunt in magazin. Pe jumate + o bere ca te cunosc
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • #58
                            cine s e pricepe s a puna ceasuri plasma

                            Plasma am gasit sa o cumpar de pe internet dar nu stie nici vanzatorul cum se face legatura cu instalatia electrica la logan

                            sau unde ma sfatuiti sa ma duc sau la cine

                            Comment


                            • #59
                              Va salut cu drag ,am nevoie de ajutorul vostru,am plesnit mcv si imi trebuie ceva piese ,daca imi dati niste indicatii va raman pe viata recunoscator......Capota fata,aripa st,bara de mcv,far st,cutia de sigurante,baterie,cele doua nervuri de tabla care vin mascate de bara ,plasticuri,care sunt in jurul radiatorului si pe sub bara,.........Maine incerc sa o desfac si sa vad ce surprize mai gasesc ,......... Va rog.
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                              Comment


                              • #60
                                Blackufo pai si ce anume ai avea nevoie...De toate aceste piese enuntate de tine..
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google