Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    uleiul original se tine de el (nu stiu daca intelege, e ceva de genul cum torni miere intr-un pahar), iar cel contrafacut e mai apuos( ceva de genul apa amestecat cu o culuoare ca uleiu), intre ele (original si contrafacut) se deosebeste printr-o vascozitate ....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • #17
      si referitor la intalnirea de duminica as zice ca e mai bine sa ne intalnim la grup, ca pe la poarta 3 sunt camere si daca sa or sa fie liniutze....
      zoom-zoom

      Comment


      • #18
        Originally posted by laur_cos View Post
        pe langa flh sunt 2 magazine unu langa altu... am gasit la primu unde nu e patroana cea cu audi ala negru cu MAR
        sa nu mai iei niciodata de acolo ca te tepuiesti.......ai inteles...ptr ca acolo nu iti da produse originale cum zice ea, ci numai contrafacute si multe de proasta calitate.....eu sunt patit ...
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • #19
          Originally posted by laur_cos View Post
          si referitor la intalnirea de duminica as zice ca e mai bine sa ne intalnim la grup, ca pe la poarta 3 sunt camere si daca sa or sa fie liniutze....
          cred ca mai bine ar fii sa ne intalnim la irne pe platoul acela.......iar acolo
          e o portiune buna de asfalt drept si nu prea e circulat drumul ala decat de cei care lucreaza la irneu, unde baieti pot sa-si potolesca golani...
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #20
            pai sap asta ati spus k o sa veniti la Finante in pitesti...si pana duminika viitoare gasiti un loc ferit de Gabori;))

            Comment


            • #21
              Originally posted by Sooky View Post
              pai sap asta ati spus k o sa veniti la Finante in pitesti...si pana duminika viitoare gasiti un loc ferit de Gabori;))
              da Sooky stai linistit ca nu am uitat, o sa venim si la finante....
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • #22
                la irn e frumos, dar acolo e o mare problema: in cazul in care vin gaborii nu prea avem pe unde sa o tulim ca mai e un sing drum de acces si e cam plin de gropi dar mai vedem ce facem
                zoom-zoom

                Comment


                • #23
                  Originally posted by laur_cos View Post
                  la irn e frumos, dar acolo e o mare problema: in cazul in care vin gaborii nu prea avem pe unde sa o tulim ca mai e un sing drum de acces si e cam plin de gropi dar mai vedem ce facem
                  da laur a sa am zis si io ca e frumos acolo...iar in legatura cu gabori nu prea cred ca au ei drum pe acolo, numai daca ii anunta careva....iar cu tulitul sunt 2 sau 3 drumuri dar cam sifonate pe unde poti sa o tulesti....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #24
                    drum nu au gaborii, numai sa nu urce jandarmii, sa aflam cand au schimbu de tura ca in rest duminica nu prea se circula pe acolo.
                    zoom-zoom

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by laur_cos View Post
                      drum nu au gaborii, numai sa nu urce jandarmii, sa aflam cand au schimbu de tura ca in rest duminica nu prea se circula pe acolo.
                      da ai dreptate ca trec jandarmi la irne....dar aflam noi cand se face shimbul....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • #26
                        ce de discutii pe aici ;)........nu stiam de partea "Discutii Generale"

                        P.S. hai ca incet incet iesim si noi la lumina

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Al3x View Post
                          ce de discutii pe aici ;)........nu stiam de partea "Discutii Generale"

                          P.S. hai ca incet incet iesim si noi la lumina
                          pai daca nu esti atent....mai uitete si u in jurul tau...
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • #28
                            Salut
                            Am intrat cam tarziu si vreau sa stiu daca va mai intalniti la uzina.
                            Daca nu poate imi spuneti si mie unde ca as fi curios sa ne vedem si sa discutam ce ne intereseza.Logan evident
                            Pana atunci BAFTA!

                            Comment


                            • #29
                              Apropo de IRNE nu va sfatuiesc ca era sa-mi iau amenda intr-o seara doar pentru faptul ca eram stationat in acea zona.
                              Nici macar nu ii mai interesa ce faceam in masina.

                              Comment


                              • #30
                                Ne intalnim in fiecare Duminica la ora 15:00 sus la uzina la poarta 3

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google