Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da mai katalin dar scoti asa la drum intins, normal, dar mixt nu cred ca scazi sub 6,5%!!

    Comment


    • Salut.Asta vara cind am fost la mare pe A2 nu am scos decat un 6,5% mers constant la 140km/h.Acum as fi curios sa vad cit scot la drum intins.Acum la probele care le-am facut{forja}am scos undeva la 8%{am resetat calculatorul de bord}Oricum consumul era undeva la 7.3-7,5%.Dar ma pot baza in depasiri ceea ce spunea si KTL.Deci in concluzie sunt multumit de ce poate sa faca YNG-ul.Daca e sa fac consum pot merge mai "lin".Am scos cu YNG-ul si consum de 4,8%.Acum la primul drum mai lung voi merge pt. consum sa vad cit pot scoate.Va salut baieti.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Bik poi u ai un ciclu neregulat la masina ta

        Comment


        • Nu ma intelege-ti gresit consumul de 4,8% l-am scos pina sa remapez YNG-ul.Acum ramane de vazut cit o sa mai scot cu el (remapat).Asta la primul drum mai lung.Poate cind voi merge la tara.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • in primu ran va salut pe totzi.sunt nou pe aici.loganu meu e stock si de cateva zile ma tot gadesc daca sa ma duc sau nu la Bebe sa il bag pe laptop.vreau daca se poate o sugestie de la voi.ms

            Comment


            • Eu cred ca se merita.Va fi mai nervoasa si va creste si cuplul vei mai avea 7-8cai la herghelie.Te salut.Si bine ai venit printre noi.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • Asta e dvl care e si el banat

                Comment


                • Care Dvl Tweety??

                  Comment


                  • care e faza cu astia de ce au luat ban si ala de ce avea DVL? deja are Dutza fani?? )

                    Comment


                    • pt- Bogdan 17ee
                      Ceva cu treaba aia?Astept sa-mi dai de veste.
                      Salut.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • Up!!!!!!!Bogdan?.................
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • alex ,kata,multzam de vizita .oricand va astept cu cea mai mare placere.fane.....pe tine te astept la vulcanizare:-p .
                          p.s.a zis nevasta-mea ca daca ii mai zicetzi buna seara sau saru"mana sa nu mai venitzi, ca nu va mai primeste.
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • poi mah BIk...yo am 20 de ani...nush cum asi putea sa-i zic...
                            ne-a facut placere sa te vizitam...
                            Salutari!!!
                            Last edited by alexutzu1; 6 February 2009, 20:18. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • cristina si atat alex.ma daca ati stii ce-ati ratat aseara...party
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • stim bita stim ....adica am vrut sa zic pantera
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google