Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti de unde imi iau un autocolant de se pune pe parbriz cu Logan Club?

    Comment


    • Sa il intrebi pe KaTaLyn el se ocupa cu stickerele!!

      Comment


      • Salut azi a picat pavilionul administrativ DACIA.



        aici e filmarea.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • fain film...impresionant..

          M-am inscris pe lista de Brasov....
          stabilim in urmatoarele zile de unde ma lipesc de voi in drumul spre Brasov...
          Last edited by garib1973; 15 February 2009, 00:51. Reason: Automerged Doublepost
          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

          Comment


          • Cam la cat s-ar preconiza plecarea din Mioveni pe 1 martie dimineata?...ca sa venim si noi peste voi sa plecam toti

            Comment


            • Urmati acest indemn pt. binele nostru-multumesc.

              Salut baieti,daca vreti sa facem ceva sa mai scada pretul benzinei/motorinei va rog sa urmati acest link-multumesc.

              How to start an online petition website? If you're looking for the ways to turn your passion into profession here are the steps to start online petition website.


              Hai sa FACEM CEVA BUN
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • am si eu o intrebare pentru Katalyn, de unde ai cumparat tu chestia aia de platic(cauciuc) care ai pus-o sub bara din fata?
                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                Comment


                • 66 CYP de la un prieten si nici macar nu am platito dar trebuie platita neaparat...a avuto pe logan si a data jos ca si-a pus altceva, cam greu se faci rost de el nu prea se mai gaseste....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Cataline..nui bai stai linistit ca doar nu om trai in jungla,sa ne jupuim unii pe altii.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • haideti ma golanilor mai bagati-va acolo pe lista de plecare la brasov....

                      Comment


                      • Salut baieti !
                        Spuneti-mi si mie ce s-a scos de pe loganul asta nou in afara de: bara de torsiune , reglaj lombar si consum instantaneu .
                        Voi stiti mai bine.....
                        Va multumesc !

                        Salut baieti !
                        Spuneti-mi si mie ce s-a scos de pe loganul asta nou in afara de: bara de torsiune , reglaj lombar si consum instantaneu .
                        Voi stiti mai bine.....
                        Va multumesc !
                        Last edited by dragos10; 7 March 2009, 13:53. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Salutare... tin sa va reamintesc sau sa va informez ca pe data de 15 martie 2009 va avea loc a 3-a intalnire regionala din moldova ce se va tine la iasi in fata palatului culturii incepand cu ora 11 ...pt mai multe detalii consultati pagina dedicata acestei intalniri http://www.loganclub.ro/forum/treia_...9-t7448p9.html va asteptam!!!
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • --------------------------------------------------------------------------------

                            Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                            Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                            Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                            __________________
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • --AIC -- de unde ai luat eleronul luneta si cat te-a costat cu totul[eleron+vopsit]
                              Mersi.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment


                              • am eu 2 in portbagaj garib.1 mil bucata.cu vopsitu....te descurci.sunt din fibra
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google