Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Il stiu cum sa nu !! credeam ca este vorba despre altcineva de aceea am intrebat!! Sper sa vi duminica sa ne facem si noi o impresie YNG !! cat despre DVl nu stiu ce anume si-a facut la bebe!!

    Comment


    • Care aveati ganduri de mers in februarie la Brasov se pare ca se schimba data ,deci mai multe informatii aici.Asteptam si parerea lu KTL

      Comment


      • Am vazut discutiile de acolo, si eu decat pe 15 as putea sa merg daca e. Pe 1 martie trebuie sa ma intorc iar la facultate...
        zoom-zoom

        Comment


        • Remapare

          Originally posted by Bosketel View Post
          Cati bani ti-a luat ?? Si la consum esti multumit ??
          150ron/iar consumul nu l-am facut,nu am avut timp.Oricum azi face si KTL o proba cu YNG si poate pe viitor va face si el o remapare,acum deocamdata-i criza...Oricum sunt multumit de cum merge YNG proaspat remapat.Poate ne vedem duminica la intalnire.Va salut prieteni.

          Revin:bebe a spus ca :
          1-daca merg in regim normal consumul scade cu 0,5%
          2-daca conduc mai agresiv(alergata) consumul creste cu 0,5%

          Acum ramane de vazut si.............de calculat......?
          Last edited by Augustin-Yng; 20 January 2009, 17:06. Reason: revin:
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • La bebe am facut si eu remapare si sunt multumit atat de consum cat si de "zvac".

            Comment


            • Si ce consum ai?
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • Tweety are consum de 4.8 )

                Comment


                • Maxim 7,5% in conditii extreme de "forja"...

                  Comment


                  • Defineste forja...acu' fiecare are forja lui ......nu vrei tu insa poti scoate ceva mai mult la consum

                    Comment


                    • Vezi tu...tot timpul e loc de mai bine...omul a intrebat cat scot eu si asta i-am raspuns.

                      Comment


                      • Mie in perioada asta de iarna nu mi-a scazut niciodata sub 7,5% si fara "forja"!!

                        Comment


                        • Si mie tot 7.5 % imi ia daca ii dau ''forja" cred ca sare la 10%

                          Comment


                          • Mah ce sa zic se cunoste resoftarea la YNG(am facut un mic test drive cu el) si se intinde si are tinuta buna la drum, cea ce ma bucura mai mult e ca nu se mai plafoneaza, ca eu ma rog mereu cand intru in depasiri sa nu se plafoneze....si isi merita bani

                            Bamse eu daca ma chinui iti scot consum de 5,5% cu usurinta la a mea....
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • Katalin poi daca nu se mai plafoneaza este posibil ca sa si sparga motoru... cel putin eu asa cred

                              Comment


                              • bosketel,nu se sparge.despre consum nu mai spun nimic ca va speriati.cam 8,5-9 pe oras in regim impiedicat.10,5 galop.afara...6,2 pana in 120 si dupa,dumnezeu cu mila.
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google