Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la colibasi langa elvis la service ala de acolo

    sapatamana viitoare ajung si stickerele
    Last edited by AG-86-TMY; 3 January 2013, 18:58. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Multumesc, am rezolvat azi

      Comment


      • Si cum ti se par ?? Sunt reglate bine?

        Comment


        • Erau reglate bine sus-jos dar nu sunt sigur cu partea stanga-dreapta. Au zis ca ei nu stiu cum se regleaza stanga-dreapta :-??

          Comment


          • e clara treaba)..n-au idee cum se regleaza..pai nu ti-am zis eu cum sa le spui sa le regleze?

            Comment


            • au sosit stickerele

              Comment


              • Careva cumva cineva azi? Tmy'u neaparat. Altu?
                My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                Comment


                • Aici postezi ma ?

                  Comment


                  • Din greseala )
                    My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                    Comment


                    • Am o intrebare de 100 de puncte pentru membrii LC Mioveni ..... Ce zi este maine??
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • ziua mea

                        La multi ani Logan Club Mioveni !
                        Last edited by RaDuFAN; 22 January 2013, 19:08. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Pe 23 ianuarie a avut loc prima intalnire LC Mioveni, imi pare rau ca doar cativa isi aduc aminte de ziua aceea, asta e .......La Multi Ani tuturor membrilor LC Mioveni!!!
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • La multi ani logan club Mioveni!!!
                            My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                            Comment


                            • La multi ani logan club Mioveni!!!

                              Comment


                              • Ce este mai placut in acest val-vartej cotidian decat sa evadam putin, lasand privirea si gandurile sa pluteasca deasupra tuturor,in culori si fantezii intr-o lume a povestilor,cu zane, printi si cavaleri,ai timpului apus de odinoara.

                                Va invitam sa fim din nou copii…sa fim visatori si inocenti, intr-o lume a povestilor
                                A fost odată ca niciodată...Aceeaşi poveste,şi totuşi ...

                                Dacã aveţi planuri … anulaţi-le, pentru cã noi..Cavalerii si Domnitele cetatii Kronstadt,unde salasuieste LOGAN CLUB KRONSTADT, pentru mai bunã ştiinşã aflave’ţi ca se da sfoara-n tara, in cele patru zari , sa se stie …in preafrumoasele zi de 30,31 a lui Martie, va avea loc REGIONALA LOGAN CLUB KRONSTADT 2013 pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti făceţi-ne hatârul să ne veselim si sã ne ospãtãm dupã datine strãbune alaturi de boieri dumneavoastra ,unde poruncitu-sa mare praznic si voie buna cu o poveste in lumea basmului…. Iar pentru mai multã putere şi întãrire a celor mai sus scrise poruncit’va sã se vesteascã şi sã se atârne pecete pe aceastã veste,aici dupa bunul plac al domniilor voastre.
                                Chiar daca nu esti un Cavaler cu armura stralucitoare,o Ileana Cosanzeana , Fat Frumos sau o Domnita din Poveste, vrem sa te simti ca si ei,participand la INTALNIREA LOGAN CLUB KRONSTADTcu o poveste foarte cunoscuta noua, concursuri distractie si voie buna,sub Cetatea Kronstadt. Daca nu a-ti avut noroc de nici o culoare ,nu va pierdeti speranta,avem surprize si o lume de povesti ptr. toti.
                                Va asteptam cu drag la inceput de primavara !


                                Va rog frumos sa anuntati si ceilalti colegi despre eveniment si sa va mobilizati ptr. distractie...

                                Detalii zilnice pe threadul de Intalniri Nationale....http://www.loganclub.ro/forum/intaln...sm-t47287.html
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google