Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ei,atunci chiar ca nu stiu despre ce sa intamplat..........dar oricum,trebuie cumva impacati........ar fi pacat ca dintr-o comunitate unita sa incepeti cu certurile.
    Oricum eu va urez bafta in continuare.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Corect!
      Cel mai bine e de vorbit "face to face" si spune fiecare ce are pe inima.
      Ok, numele meu e Laur...

      Comment


      • Facem un fulger? ) La 20:00 21:00? spune-ti repede
        My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

        Comment


        • Da chiar un fulger...merge
          AG 64 P U F

          Comment


          • Da da facem, da' fara linii ca va ia
            Ok, numele meu e Laur...

            Comment


            • Cine doreste ... dupa ora 19:00 ne gasiti la ciuperca sau in spate la casa de cultura... Sau si la telefon)
              My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

              Comment


              • Sa vad daca pot ajunge !

                Comment


                • sunt schimbu 2 baieti. Imi pare rau ca nu pot veni

                  Comment


                  • Bai baieti,nu va mai dati cu parerea de ce s-a ajuns aici,multi dintre voi habar nu aveti ce s-a intamplat la munte,ca de acolo a plecat toata treaba...Ce a fost acolo ne priveste pe noi exclusiv,cei care am fost,fiecare are varianta lui desigur,doar ca domnul organizator pt ca s-a certat cu noi s-a apucat sa faca ordine si prin club...Apropo de faza cu numai pozele membrilor lcm nu ale altor cluburi,inainte de a merge la munte si nu se intamplase nimic,tin minte ca veneam la intalnirile voastre fara sa fie vreo problema ca suntem SI LA DREAMWORKS,asa retin eu...Chiar si cata nu parea deranjat de faptul ca pe parbrizele noastre apare numele altui club si chiar vorbeam de iesiri impreuna!De unde schimbarea asta?Stim toti raspunsul,nu?Daca el crede ca e bine sa se poarte asa,treaba lui;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Ktl sa enervat cel mai tare din cate stiu, din cauza ca voi daca va suparati putin incepeti... ''gata imi bag *+#= nu mai vin la lc... Dupa 2 3 sapt apareti din nou... In fine eu vreau k toti sa ramanem prieteni si sa trecem peste tot ce sa intamplat... Mai lasati si de la voi mai lasam si de la noi... Aia e ce a fost a fost! Dar va spun ca mai mult de 2 luni rezistam fara sa venim ka o intalnire orice ar fi si cu oricine ne'am certa!!! Asta e... Ne intalnim ne spunem ce avem de spus in fata dar sa se termine cearta asta si barfa...
                      My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                      Comment


                      • Bobele,nu stiu daca vreunul din noi are ceva cu tine,eu personal n-am...Nu ai de ce sa te simti atacat...
                        sigpic

                        Comment


                        • Baieti gata cu certurile, uite eu va propun ca duminica la intalnire sa ne intalnim cu toti impreuna cu ceilalti baieti, sa stam de vorba si sa ne spunem toate ofurile fata in fata, si sa evitam sa mai spunem ceva pe forum ca nu da bine ....

                          P.s. streg tot ce se mai posteaza cu aluzie la cearta......pastratile pentru duminica.
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Stati mah baieti k am aparut si eu aiki....ce sunt rahaturile astea din partea ta bobele...te credeam om serios pe tine.....nu uita ce spuneai in primul rand....Ynari....la fel...nai tu dreptu sa comentezi de cate ori am spus k nu mai vin sau k vin sa fie clar....iar de regionala nu stiu cum dreaq aveti tupeu sa spuneti ceva....cine a facut regionala anul trecut...baieti de la bucuresti ,pitesti si de la noi cine????MCA<GUS<EUsi PFM.....asta e tot clubu??? rusine ...

                            poate dispare si postu asta...
                            Last edited by 91pon; 24 January 2012, 01:59. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Va rog frumos gata, daca e ceva de vorbit, vorbim duninica la intalnire fata in fata, ci nu pe forum.........
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • atunci Duminica sa fie...pana atunci liniste....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google