Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sunt intrutotul de acord cu tine si pun pariu ca daca fiecare lucru s-ar face din timp( ma refer in special la regionale) ar iesi mult mai frumos..
    sigpic

    Comment


    • Alin e adevarat ce spui, dar din cauza ca eu sunt cu masina parintilor nu le pot spune: nu va faceti planuri sambata viitoare ca am eu treaba cu masina. Exact cum am facut cand voi ati plecat la munte, vroiam neaparat sa vin si eu si imi zice mama cu o saptamana inainte ca are tata bilet si trebuie sa il iau de la aeroport. Plus ca mai intra si banii in discutie, iar cu regionala a zis si catafof sa asteptam cu fixarea datei sa nu ne suprapunem cu nationala...
      Si imi cer scuze daca am suparat pe cineva cu posturile astea, o sa astept pana Duminica.
      Ok, numele meu e Laur...

      Comment


      • cu data ai dreptate,dar pana sa stabilim data putem sa mai facem cate ceva:de ex tricouri,banere,cautarea de sponsori..
        sigpic

        Comment


        • Daca incercam sa ne ciondanim in felul acesta, fac pariu ca o sa avem de discutat pana la regionala( si dupa)... Parerea mea? Mai dati'o naibii de rautate, si mai lasati de la voi... Pana la urma cum o familie poate trece peste greutati, "familia LC" dc nu ar putea? tot oameni suntem. Cine poate sa ierte sa ierte cine nu aia e!



          Ps: nush daca am dat cel mai bun exemplu dar asta mia venit pe moment!
          My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

          Comment


          • lasa-ti cearta si treceti pe la propuneri astept pareri....

            Comment


            • Bai aline sa-si exprime parerea in alte chestii...nu in ce nu stie....si nu suport faza spusa de organizator ...k vai vine regionala sau intors baietii iar la logan club....ce chestie....

              Comment


              • eu am lipsit la posturile astea....imi pare tare rau...sunt sch 3....oricum am ramas fara cuvinte mai ales in privinta posturilor lui PFM....nu am tipat delok la KTL cand m-a sunat nu ai habar despre ce vorbesti chiar m-a deranjat ce ai spus...te credeam altfel...vorbeam diferit recunosc dar asta pt ca ''militianul'' tocmai venea spre mine cu procesul verbal si yo stateam de vb la tel...dar asta nu mai suport cel mai mult sa vorbeasca lumea in necunostinta de cauza....

                Comment


                • Nimeni nu suporta asta alexe.Dar toti o fac..
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • te sustin alex....ai perfecta dreptate in ceea ce spui...oricum nu stiu dc sunt impotriva noastra....pt k nu iam deranjat cu nimic...dar invidia e mare...

                    Comment


                    • Mda deci ma las de citit bancuri...cand vreau sa ma amuz intru pe sectiunea Logan Club Mioveni si ma amuz mai ceva ca la bancurile cu blonde (in special pe sectiunea de propuneri LCM)

                      Comment


                      • waaazaaa

                        Comment


                        • Parerea mea e ca trebuie sa-l dam jos pe Basescu:P
                          sigpic

                          Comment


                          • categoric...

                            Comment


                            • Bai bajeti.
                              Banuiesc ca stiti ca pe 23 24 25martie e regionala la brasov.
                              Eu unu o sa ma duc sigur dar nu stiu exact cand, in caz ca ma duc singur ma duc de sambata, in caz ca vrea vrunu dintre voi sa mearga, ne combinam si poate mergem de vineri..sau daca vrea respectivu tot de sambata.
                              Eu am camera deja inchiriata..daca vrea careva sa mearga cu mn.
                              Last edited by al!n; 29 January 2012, 22:12.
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • MCA -ule ce-ti mai place sa te plimbi... loganul rosu cu VBT care da fleshuri eu sunt...

                                Baieti, doar alin doritor la Regionala? Se poate asa ceva? Madule,Alex,Puft,Katalin,Cozman ...Criule ce facem?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google