Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si daca tot ne revedem duminica toti va rog sa veniti cu masinile(toti membri daca se poate)sa le facem poze sa actualizam si noi ce mai e nevoie .multumesc anticipat pentru intelegere
    sigpic

    Comment


    • Poneiule ce-am zis eu de faptul ca ai zis tu ca te retragi? Eu am zis de alexutzu, ca te-ai simtit si tu, asta e alta treaba... Cat despre regionale daca nu era KTL foarte putine s-ar fi facut la Mioveni, si nu am vazut numele lui acolo. Vorbim mai multe Duminica.
      Ok, numele meu e Laur...

      Comment


      • Daa.. daa...daaa, mai taiati din posturi da-le dreeq))))))
        AG 64 P U F

        Comment


        • Originally posted by Inary View Post
          Poneiule ce-am zis eu de faptul ca ai zis tu ca te retragi? Eu am zis de alexutzu, ca te-ai simtit si tu, asta e alta treaba... Cat despre regionale daca nu era KTL foarte putine s-ar fi facut la Mioveni, si nu am vazut numele lui acolo. Vorbim mai multe Duminica.
          Vorbesti aiurea si in nestire...mai bine te-ai abtine

          Comment


          • Sa nu care cumva sa nu va prind la brasov ,ca va sparg !

            Comment


            • Originally posted by Al3x View Post
              Vorbesti aiurea si in nestire...mai bine te-ai abtine
              Se aproba
              sigpic

              Comment


              • Laur,tu macar ai fost la REGIONALA?Scuze pentru intrebare,dar nu mai retin daca ai fost...Bafta...
                sigpic

                Comment


                • Acum fara suparare dar la regionala din 2010 eu, blondu,mca si baietii din pitesti ne-am ocupat cel mai mult.
                  Regionala din 2011 a fost un copy-paste la cea din 2010 dar mai nereusit.
                  Sper sa nu te superi Cataline dar asta e adevarul.

                  Poneiule..fiecare are dreptul sa isi exprime parerea...in anumite limite.

                  Daca vreti sa fie totu in regula, dati cartile pe fata si spuneti adevaru'.
                  Last edited by al!n; 24 January 2012, 15:08. Reason: Automerged Doublepost
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • acum va dati toti care mai decare oua in tigaie...ca ala a facut ca ala a dres :-j
                    AG 65 V M C

                    Comment


                    • Ionut am fost si la regionala din 2010 si la cea din 2011, daca nu ma crezi iti arat cate poze vrei. La cea din 2010 fara masina pt ca nu aveam permis. Din ce se discuta la intalnirile dinainte regionalei din 2011 numai pe ktl il auzeam "am incercat sa fac asta am incercat sa fac aia, poate facem si asa sau invers". Nu am zis ca nu ati avut si voi meritul vostru, dar totusi. MSY daca ai ceva de spus poti sa spui nu doar un "idem" ca in oracolele din clasa I.
                      Last edited by Inary; 24 January 2012, 17:18.
                      Ok, numele meu e Laur...

                      Comment


                      • eu ce am avut de spus am spus cui trebuia..adica organizatorului,am discutat aseara si gata..dar nu am fost de acord cu ce ai spus tu referitor la regionala pentru ca stiam cine s-a ocupat..si ma bucur ca am dat si eu o mana de ajutor..chiar daca ajutorul a fost mai mic
                        sigpic

                        Comment


                        • Madule:nu se da nimeni oo in tigaie..doar asta e adevaru pe care multi dintre voi nu il accepta.

                          Inary:totusi ce? Eu am multe de spuns despre ce se intampla dar prefer sa o fac live duminica..

                          Marius-MSY:nu te-am uitat stai linistit, fiecare a ajutat in felul lui, dar unii dintre noi avand mai mult timp liber la vremea respectiva am ajutat mai mult din placere si ne-am dedicat.

                          Oricum trebuie sa va obisnuiti cu ideea ca LCM nu o sa mai fie ce a fost din cauza caracterului de handel al unora dintre membrii.
                          Last edited by al!n; 24 January 2012, 17:25.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • nu am batut vreun apropo ca mai uitat sau ceva..stii bine ce frumos era cand veneai de drag la lcm si te implicai cu placere..si ai mare dreptate referitorr la caracter..fiecare a gresit in felul lui,eu unul am gandesc ca ar fii bine sa dam totul uitarii si sa o luam de la capat cu tot ce inseamna loganclub.mai multa unire intre noi ar insemna mult..dar de...
                            sigpic

                            Comment


                            • Totusi pe el l-am auzit cel mai mult ca a incercat sa faca ceva(in 2011). In fine poate nu stiu eu destule.
                              Ok, numele meu e Laur...

                              Comment


                              • Nu am batut apropouri doar ca am zis ce s-a intamplat atunci.
                                Tin bine minte ca nu aveam permis si faceam tot posibilu sa vin, ca imi placea.

                                Mie nu mi-a mai placut la clubu asta starea de delasare la unele evenimente.De ex le ziceam in toamna..baieti in februarie e regionala la brasov.Mergem? "ea..pai mai e ma pana atunci...: treceau lunile..ziceam cu 2sapt inainte de evenimen "mergeti?"...si primeam frumoasa replica "trebuia sa ne zici mai devreme ca sa stiim si noi"

                                Sa nu uitam ca la fiecare regionala totul s-a facut pe ultimile 2 sapt tot din cauza asta.

                                E ca si cum te trezesti de dim sa pleci la scoala/servici si zici:mai stau in pat 20min, si apoi ai pretentia in 5min sa si mananci, sa si te speli sa si duci gunoiu sa si ajungi la timp.

                                Asta e parerea mea..va rog sa imi spuneti daca gresesc.
                                Last edited by al!n; 24 January 2012, 17:34.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google