Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai tu nu stiai ca sunt membrii lcm doar la regionale?la intalniri nici nu viseaza sa vina dar la regionale sunt buni sa faca critici de genul ''aia nu e bine..aia nu e bine''
    sigpic

    Comment


    • asa este dragi colegi ati aflat raspunsul...nu am nimic cu nimeni,si eu am lipsit dar rog pe aceasta cale ca toti membri sa se prezinte la intalniri
      ride or die

      Comment


      • Care se baga sa imi puna si mie un parasolar in interior pe parbriz??? (poate maine la intalnire )

        Comment


        • iti pun eu gabi..

          Comment


          • Daca iti mai ramane folie imi mai pun si eu un strat

            Comment


            • ok baieti...multumesc mult. trebuie sa aduc niste apa cu sapun parca???

              Comment


              • daa....sau un pufaici de geamuri...

                Comment


                • Cine imi poate spune si mie cum pot dezlipi un parasolar de pe exterior...ca am incercat dar nu am reusit...

                  Comment


                  • incearca cu feonul
                    ride or die

                    Comment


                    • M-am gandit si la feon dar mi-a aratat Wid-u o metoda. O sa dureze un pic dar tot o sa-l dau jos Ii multumesc mult ;)

                      Comment


                      • NU ai pentru ce Gabi...doar daia suntem un club...sa fim uniti

                        Comment


                        • Cine imi poate spune si mie ce model de plinta sa iau sa o pun ca prelungire de bara fata si sa mi-o si monteze (am luat una de plastic dar am rupt-o cand am indoit o la colturi )

                          Comment


                          • pai cand o indoi ..o indoi la cald..ca la rece pleznesc toate
                            sigpic

                            Comment


                            • Am incercat cu un feon dar nicio sansa...

                              Comment


                              • Mai bine ai lasa-o asa ... (Parerea mea)
                                My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google