Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine mai vrea omologari de folie lumar sa ma anunte mai multe detalii duminica la intalnire....

    Comment


    • Ne adunam si noi pentru vineri la un fotball? Mergem sa ii alergam pe baietii de la pitesti ). Sa vedem unde si la ce ora ne spun ca merg ei.
      My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

      Comment


      • merg eu...ca ma simt in forma )
        __________________
        sigpic

        Comment


        • Deci suntem deja 2:> ). Dar mai inainte de toate trebuie sa aflam ora si locul unde se duc baietii de la pitesti... Deocamdata nu au raspuns .
          My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

          Comment


          • MSY-ule au venit stickerele alea?
            Ok, numele meu e Laur...

            Comment


            • Da Laur au venit....eu le-am luat pe ale mele...
              AG 64 P U F

              Comment


              • asa cum a zis si cristi,da au sosit..dar nu am reusit sa dau de tine..le vei primii si tu si cine a mai comandat
                sigpic

                Comment


                • da da si eu vreau stikeru ...pt 2lei fac crima ))))))))))))
                  AG 65 V M C

                  Comment


                  • hai si la mine cu stikeru sa ii pun un pic de rosu....:d

                    Comment


                    • Azi la intalnire sa le aduci si pe ale mele.Multam!

                      Comment


                      • le aduc pe toate azi
                        sigpic

                        Comment


                        • le dau raspuns celor care m-au intrebat de ce m-am suparat:bai fratilor..voi nu vedeti ca loganclub mioveni s-a transformat intr-o caterinca de club?toti care vin acolo,vin la misto,altiii vin doar ca sa isi vada masina pozata pe internet..nu mai e unul care sa zica' 'hai sa fac si eu ceva pentru clubul asta''.vine vremea sa facem pregatirile pentru regionala.cine se mai baga sa alerge pentru pregatiri-niciunul-pentru ca nu suntem uniti..asa cum a zis si razvan-''vin la intalniri si se formeasa bisericute unde se aud numai barfe despre celalalt grup''.nu se poate asa ceva..de aceea am ales sa ma retrag din club..cel putin pana va redeveni ce a fost odata..ramas bun!!
                          sigpic

                          Comment


                          • pana acu era problema ca nu vine nimeni la intalniri si acu e problema ca sunt prea multi..)))
                            AG 64 P U F

                            Comment


                            • nu a zis nimeni ca nu ne simtim bine cu cat suntem mai multi,dar asa cum ti-am zis vin multi la caterinca si sa rada de cei carora chiar le pasa(daca vreti un exemplu pot sa va dau)..nu zice nimeni sa nu se grupeze cate 3,4,5 cati vor ei,dar sa o faca intr-un mod civilizat nu sa rada unu de altu..sau sa barfeasca..aduti aminte cand eram 3-4 masini..auzeai vreo barfa de unu ,altu??eu nu cred
                              Last edited by marius-MSY; 6 April 2011, 20:21.
                              sigpic

                              Comment


                              • nu am nimic cu nimeni dar eu unul ii dau dreptate lui Marius....

                                Marius eu unul zic sa nu renunti asa usor la postul tau si sa ne strangem duminica sa discutam toti membri logan club mioveni fata in fata tot ce are fiecare de spus si sa nu se mai formeze bisericute pe la colturi (parerea mea)....
                                Last edited by AG-86-TMY; 6 April 2011, 21:08. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google