Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fata in fata nu vorbeste nimeni si nimeni nu recunoaste ca a barfit pe x sau pe y...

    Eu ori ce ar fi tot o sa vin la intalniri pentru ca pentru mine e o placere sa vad atatea masini si prieteni adunati

    Deci sa fim cat mai multi in continuare si toata lumea sa vina de palcere ca barfele si micile conflicte sunt trecatoare...SE STIEEE !!!

    Comment


    • Originally posted by Al3x View Post

      Eu ori ce ar fi tot o sa vin la intalniri pentru ca pentru mine e o placere sa vad atatea masini si prieteni adunati SE STIEEE !!!
      Textul lui Alex ma un la suflet si cred ca asa ar face oricare dintre noi....bisericute si barfe or sa fie intotdeauna pentru ca romanul din asa ceva traieste:P
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • La acelasi lucru ma gandeam si eu cata...Daca nu barfesc la intalniri barfesc dupa, chestii d-astea or sa fie mereu degeaba incearca unu si altu sa faca lumea mai buna ca lumea e asa cum e. Bafta!
        Ok, numele meu e Laur...

        Comment


        • A luat MSY-u foc pe voi. ))) Cred ca numai Georgel asta e cu barfa )))) )))
          Domina ca sa nu fi dominat!

          Comment


          • Originally posted by marius-MSY View Post
            le dau raspuns celor care m-au intrebat de ce m-am suparat:bai fratilor..voi nu vedeti ca loganclub mioveni s-a transformat intr-o caterinca de club?toti care vin acolo,vin la misto,altiii vin doar ca sa isi vada masina pozata pe internet..nu mai e unul care sa zica' 'hai sa fac si eu ceva pentru clubul asta''.vine vremea sa facem pregatirile pentru regionala.cine se mai baga sa alerge pentru pregatiri-niciunul-pentru ca nu suntem uniti..asa cum a zis si razvan-''vin la intalniri si se formeasa bisericute unde se aud numai barfe despre celalalt grup''.nu se poate asa ceva..de aceea am ales sa ma retrag din club..cel putin pana va redeveni ce a fost odata..ramas bun!!
            ca tot a venit vorba de regionala ;LC PITESTI ca si anul trecut va duce cadouri la copii orfani, poate se gasesc si printre voi binevoitori sa doneze , ori ce suma de bani e binevenita....personal o sa o scad din banii inca nerecuperati de mine de la regionala de anul trecut
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Si cand e mai exact? :-?
              Domina ca sa nu fi dominat!

              Comment


              • diessel despre ce suma este vorba si de unde provine???
                sigpic

                Comment


                • Provine de la organizare si este vorba de ~ 250ron - pe care o voi dona integral copiilor orfani.....
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Nu mai zice nimeni minic pe Logan Club Mioveni? ...Paste fericit loganistilor...
                    AG 64 P U F

                    Comment


                    • Paste fericit!mai vine cineva la intalnire duminica?
                      sigpic

                      Comment


                      • Cred ca o sa tinem intalnire marti seara pe la 20, voi ce ziceti????.....ca cam toata lumea e plecata de pasti
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Saaaa Pastetiiiiii Fericitiiiiiiiiii
                          AG 65 V M C

                          Comment


                          • Originally posted by KaTaLyn View Post
                            Cred ca o sa tinem intalnire marti seara pe la 20, voi ce ziceti????.....ca cam toata lumea e plecata de pasti

                            Marti la 20:00 sa fie! Bemo sau CDC?


                            Paste fericit pentru toata lumeaaaaaa!!!
                            My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                            Comment


                            • Paste Fericit!

                              P.S:ce inseamna CDC?

                              Comment


                              • Originally posted by bahrim View Post
                                P.S:ce inseamna CDC?

                                Casa de Cultura
                                My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google