Discutii generale si diverse despre orice ale membrilor LC Mioveni.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut.
    Catalin eu nu am mai venit de mai mult timp..[cca 2 ani,dar la mine e alta situatie,familia si alte obligatii]..............daca as veni.....ma primiti?
    ..........glumesc,Catalin..............oricum eu zic sa incetati cu prostiile si sa redeveniti ce ati fost.............e pacat............aveti o gramada de amintiri frumoase...........si eu zic sa va intalniti la o cafea de un leu cum bine spunea Fane si Cozmanu.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Am si eu o intrebare pentru tine Ionut chiar nu am nimica cu tine dar raspunde-mi sincer:
      De ce te-ai retras din LCM de atatea ori si ai revenit inapoi, care a fost motivu ??
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Pai de cate ori m-am retras eu din club???Vorbesti de parca am renuntat de zeci de ori!!!Dar sa te intreb eu pe tine,cu cine ai mers tu peste tot,la Sibiu,Brasov,BUCURESTI?Ne scoatem ochii??
        sigpic

        Comment


        • In fine ma simt prea batran pentru toate lucrurile asta prostesti, daca aveti ceva de vorbit vorbim duminica la intalnire, vb lui Augustin nu prea da bine pe forum.
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • AIC-ule nu vezi ca te zbati degeaba...se pare ca sa uitat total de unde a plecat clubu asta si cum era inainte , aveai cu cine sa pleci , aveai cu cine vorbi...in momentul de fata se sufera prea mult de sefie si se abuzeaza de anumite functii...

            Comment


            • Originally posted by Al3x View Post
              in momentul de fata se sufera prea mult de sefie si se abuzeaza de anumite functii...


              Nici eu nici ceilalti membrii nu putem sa credem ce spui... sincer! Poate aveti dreptati knd ati spus ca "inainte mergeati... inainte plecati... inainte va duceati" dar in momentul de fata sau cel putin de cand sunt eu in acest club, pe KTL'u nu la auzit niciodata ca nu mai vine la LC, cum a'ti spus'o voi! "Nu el s-a dat la fund". Deci din cate se pare nu el sufera de sefie! De ce ceilalti nu au nimik cu el? De ce ceilalti au cate ceva cu voi? Imi pare rau de unele chestii... dar nu pot sa ma abtin!

              Ps: Augustin, scuze ca spun dar nu cred ca esti in tema cu ce se intampla si nu e cazul sa te bagi!
              Ps2: Nu regret ce spun! ;)
              My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

              Comment


              • Salut.
                Marian Ionut.........pe tine te deranjeaza ceva la ce am scris eu mai sus?!
                Daca DA,atunci spune CE?
                eu incercam doar sa-i impac.
                Ps:regreta ce ai spus sau..........oricum nu-ti fac nimic.............mai glumesc si eu
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • [QUOTE=KaTaLyn;1162886]poza lui RDU nu a fost Marius

                  oke..poate lipsea,dar si celelalte?daca zici ca esti prea batran pentru lucrurile prostesti ar trebui sa treci cu vederea peste faptul ca au spus anumite persoane ca se retrag si nu stiu ce..poate au fost spuse la nervi stiu eu..fiecare cu motivele lui,dar sincer nu mi se pare normal sa marginalizam pe cutare si cutare.eu atata am avut de spus si ti-am mai zis si afara chestia asta.acum e problema voastra ce ramane de facut.nu vreau sa ma cert nici cu tine,nici cu ei..asta e..imi pare sincer rau ca s-a ajuns aici..
                  sigpic

                  Comment


                  • Toate astea sunt numai din vina lui basescu
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • Augustin, nu am nimic cu tine. Inteleg ca vrei sa ii impaci... dar nu sti nici macar de ce s-au certat)...
                      My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                      Comment


                      • Marius nu se poate sa fie nici asa un du-te-vino in club, si pana la urma sunt adulti, sa isi asume ceea ce spun...E bine ca mai pune cineva piciorul in prag din cand in cand, si la vremuri grele se vad adevaratele caractere si ce are fiecare in cap(fara sa bat vreun apropo ). Bine ai spus Marian Ionut:P
                        Ok, numele meu e Laur...

                        Comment


                        • Salut.
                          Hai sa spun:
                          1- din cauza invocarii celor d emai sus ca nu vor s amai faca parte din LCM,nu-i asa?
                          2-stergera pozelor de catre Katalin,nu?
                          3-Hai sa vedem daca se pot impaca cu ideea Ca se vor intalni duminica si vor vorbi si se ajunge la un consens.
                          In principiu se/nu cunosc/cunoastem de foarte mult timp.
                          Numai bine.
                          ps:sau explica tu de ce sau certat............si cuvantul Marian Ionut...........
                          ps 2////vad ca e destul activitate pe acest thread care nu demult era.. prafuit
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • Aline , atunci trebuie sa mergem la protest )))) cade Basescu, o sa fim iar linistiti) ...
                            AG 64 P U F

                            Comment


                            • Toate certurile acestea au plecat de la "o distractie" pe la munte! Apoi pe drum knd am venit, ktl l-a vazut pe alex (BMA) care tocmai fusese oprit de radar... KTL l-a intrebat frumos ce sa intamplat nush ce, alex era revoltat pe ktl ca dc nu la luat radaru knd a mers cu 120? ... Mie mi se pare amuzant... Gasca lui BMA, normal ca iau luat apararea lui... KTL a ramas singur. Logic ca nu sa simtit prea bine!... Si multe chestii.
                              My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                              Comment


                              • Prea multe c#&v3 cu doua fete pe aici ....Fara suparare!!!!(cine se simte mana sus)

                                PS: Jos Basescu
                                AG 65 V M C

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google