Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ))))))))))))))))))))))) foarte tare
    nu nu gionik, urmeaza sa ma uit putin pe discovery sau ceva asemanator ca imi plac posturile astea tv la nebunie si somn ca m'a ajuns oboseala )

    Comment


    • Multumim de poze!!! Se pare ca a fost misto aseara Cred ca ar fi bine sa trecem la ora de iarna imi pare rau ca nu am mai putut sta dar..Recuperez data viitoare
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
      NT 90 RDD + NT 90 DDR

      Comment


      • @gionik aseara ne-a linistit dumnezeu cu starcraft-ul ca nea ajuns oboseala si pe noi!Dar in seara asta promitem sa INTRAM IN EI)))@cristi mie imi convine la orice ora!In rest o dumunica placuta tuturor dragi prieteni
        !:drunk::curiousPC:

        Comment


        • Te cred...Dar decizia e de GRUP.
          Apropo...Azi trebuie sa duk masina avariata in precista,si nu pot merge decat tras. Se ofera cineva sa ma ajute?? Masina se afla acum in vanatori.Si trebuie sa ajung in precista pe varianta, langa magazinul lui Licutza.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Apropo.....Cei care au chef de un suk..Poate iesim mai incolo impreuna....Sa facem invitatia pt a 2a intalnire a loganistilor moldoveni. Mergem undeva la o terasa unde are si net,de preferinta.Eu unul as recomanda la pensiunea Moldova.RAZVAN o stie.
            Cine se mai baga????Mai dupa amiaza in colo. Pe la 5?
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Hmmm...Ce bine ti-o fi Obydit-ule ! Ba acolo..Ba acolo .Las ca ajung si eu la LC P Neamt ;) Sa aveti parte de intalniri frumoase
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Multumim frumos....Te asteptam pe la noi ORICAND.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Multumesc baieti ! Tot am stat vara asta pe la Piatra, dar nu stiam unde va intalniti si nici net nu aveam ! Alta data..Cu placere ;)
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Ia sa fii mai bine informat
                    te asteptam cu cea mai mare placere :>

                    Comment


                    • Si mai asteptam pe cineva...Care , bineinteles e binevenit oricand...
                      Attached Files

                      Comment


                      • seara buna baieti se pare ca a fost o seara pe cinste aseara,imi pare fffff rau ca nu am putut ajunge dar promit ca simbata viitoare voi fi acolo!!! Domnul Mike......Frumoase pozele!!!! Iar domnul Dooku......Misto jantele!!!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Multumesc domnu Dragos.Ati montat maciuca?
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                          NT 90 RDD + NT 90 DDR

                          Comment


                          • Nu a montat-o...Deocamdata se joaca doar cu maciuca lui ).
                            Asteptam amandoi sa ne ajune Paul...Daca o sa vrea bineinteles.

                            Comment


                            • "Deocamdata se joaca doar cu maciuca lui" ))))))))))))))
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                              NT 90 RDD + NT 90 DDR

                              Comment


                              • Am sa va ajut ce sa fac sa ma pun rau cu voi.
                                :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google