Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De intalnirea la un suc eu NICI MACAR NU AM STIUT,pt ca NU AM PUTERI TELEPATICE!NU MA ANUNTAT NIMENI,CA VENEAM CU PLACERE!Dar bine ca sa stabilit ora,acum daca doriti sa stabilim si alta zi cum a zis si MIKE,deoarece sambata cam toti pleaca pe undeva!Eu as propune duminica seara ca tot e sfarsit de weekend!Dar vb diseara...Ca sa se STABILEASCA TOT IN GRUP
    !:drunk::curiousPC:

    Comment


    • PAi diseara.....Sa imi lasi si nr tau de mobil...K alta data sa fii contactat.....E bine?
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • Deci diseara ramane la 18:00? Sper sa pot ajunge
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • Da Dooku deacuma ramane la ora 18!Diseara sa stabilim daca sa schimbam si ziua sau nu!
          !:drunk::curiousPC:

          Comment


          • Multumesc Cazacel! Ne vedem acolo
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
            NT 90 RDD + NT 90 DDR

            Comment


            • I mi pare rau ca nu pot ajunge in aceasta seara la intalnire .... Am o nunta . In legatura cu ora zic ca e ok 18.. Si cred ca si ziua de duminica e mai potrivita pentru mai multi.
              :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

              Comment


              • Nu-i nimik nenea Pau ca nici eu nu am ajuns..........Nici azi din pacate dar ideea ta mi se pare buna!!!!!
                sigpic

                Comment


                • Baieti.........Cu hotaratul noii ore de intalnire si noua zi ramane pe alta data. Sambata viitoare ne vom intalni incepand cu ora 19..........Sa ne decidem toti.
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • E bine asa.Dar eu zic, ca ziua de sambata e cea mai buna.Dar vb mai multe la urmatoare intalnire.
                    Poze din seara asta are cineva?
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                    NT 90 RDD + NT 90 DDR

                    Comment


                    • Imi pare rau ca nam ajuns nici eu,dar ma luat o durere de cap si de stomac...Si am baut de suparare!Dar nui nimic...Imi iau revansa sambata viitoare:P
                      !:drunk::curiousPC:

                      Comment


                      • Fapte nu vorbe
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                        NT 90 RDD + NT 90 DDR

                        Comment


                        • Binenteles Dooku...Sambata viitoare vin de la 18 si incalzesc locul...Ca sa ma revansez fata de voi))))))glumeam binenteles
                          !:drunk::curiousPC:

                          Comment


                          • Eee...Nici chiar asa
                            Cred ca sambata ar trebui un termos (sau mai multe) cu ceai / cafea / VIN FIERT...Ceva cald.Ca e cam nesimtit frigu asta, mai ales acum seara
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                            NT 90 RDD + NT 90 DDR

                            Comment


                            • Mai ...Stimati Loganisti....Dupa cum ati vazut....Multi promit dar putini se tin de cuvant.
                              Eu zic sa nu se mai faca promisiuni pe forum ca ala vine ca ala nu,...Exceptam de aici cazurile de forta majora: ( gen nunta, plecari din localitate la care sigur ca nu putem sa le punem pe locul 2).
                              Adevarul e ca poate nici nu e interes....poate nici ora ,nici ziua, cine stie pana la urma ce e, dar nu prea exista unitate.
                              Parerea mea.

                              Comment


                              • Domnu Mihai are ffff mare dreptate.La noi nu este unitate.Sincer..Nu pot sa faci nimik, atunci cand iti propui sa faci ceva anume...Si in grup.
                                Ma gandeam acu cateva zile, sa legalizez clubul....Implica umblatura,relatii "sus", si niste bani.Ideea e ca daca nu e sustinuta de grup,nu-si are rostul sincer. De ce legalizat? Pt ca atunci cand poti dovedi cu un act, ca suntem legali in fatza legii, putem si sa avem "intrare" in diverse locuri, adica sa ne bage lumea in seama.In plus ,se pot face finantari de la diferite firme de tunning,sau piese auto, in schimbul unor reclame.Se pot organiza CURSE LEGALE,se pot obtine aprobari din partea politiei si a primariei ALTFEL, putem sa ne spunem punctul de vedere ALTFEl.
                                PAcat ca aceasta idee este numai a mea,si nu mi-o impartaseste nimeni.Nu-i nimik, ramane la ideea de intalniri saptamanale, unde fiecare mai vine cu o idee, mai schimbam cateva vb.......Si ce mai facem noi in rest.
                                Inca ceva......Care mai vine cu idei,gen....Nunta lui gionik....Macar sa de-a dovada de vointa.
                                Pt mine......Logan Club...Nu e doar un hobby, o pasiune...E mai mult de atat. Ganditiva, ca barbat......Nu umblu prin baruri...Nu fac nush ce chestii.......Dar imi place ff mult intalnirile noastre, si tare mult as vrea sa imi impartasiti si voi ,sa zicem "gandul".
                                Va rog sa ma scuza-ti,stau prost la cap exprimare...Dar cei care ma inteleg,stiu la ce ma refer.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google