Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi cazacel!: ne vedem simbata!
    sigpic

    Comment


    • Felicitari pt permis Dooku! La cit mai multi km fara probleme,si sa ai mare grija de el
      sigpic

      Comment


      • Multumesc nenea Dragos sa fie.Am grija...Nu`l dau la nimeni
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
        NT 90 RDD + NT 90 DDR

        Comment


        • Felicitarile mele domnu' radu.....BRAVO..Sa il stapanesti sanatos, caci se pierde ff usor.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Multumesc domnu Cristi ii fac niste copii, sa am mai multe sa fiu sigur ca nu`l pierd
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
            NT 90 RDD + NT 90 DDR

            Comment


            • Felicitari ptr sigla incepatorului ,DOoKU,am prins asa din zbor chestia ca se poate da un interviu contra sumei de 100 e ,ideea ii foarte faina ,reclama clubului, membrilor si a nu stiu carei mici afaceri de cartier ,cred ca ii destul de ieftin .... Trebuie sa propun colegilor de la Sibiu , sa vedem ce iese ,eventual un ziar ,multumesc de pont dragi colegi ,....Apropo....Astenia de toamna se poate combate cu intalniri in locatii diferite ,impreuna cu colegii de forum si de club ,cu dozele pline de umor si de bere fara alcool si motive de intalnire se gasesc . Bafta dragilor.,,, MULTUMIM DE INVITATIE toate bune
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • Cateva poze de la intalnirea din seara aceasta
                Attached Files

                Comment


                • Multumim Razvane! Hai ca a fost frumos si de data asta
                  http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                  NT 90 RDD + NT 90 DDR

                  Comment


                  • Sigur a fost frumos in seara asta. In SFARSIT am putut dezbate unele probleme legate de club.
                    CA urmare,in urma alegerii "ziua si ora" intalnirilor ,pe perioada iernii, dupa cum s-a votat....Incepand cu data de 12 octombrie 2008 ne vom intalni in fiecare duminica,aceeasi locatie, incepand cu orele 17.00.
                    ORGANIZATORUL....Isi pastreaza postul.
                    I-ata si cateva poze de la mine,din aceasta seara.Cel mai mult ma bucur, avem printre noi baieti descurcareti,care ne ajuta sa ne modificam putin lookul la masina,gen:leduri in bord schimbate,montare de alarme, plasma la nuca schimbatorului +multe altele.
                    Attached Files
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • Plasma de la schimbator indica cmva si viteza in care esti? Cat ma costa si pe mine o astfel de plasma si instalata eventual sapt viitoare cand ne intalnim....
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Nu Ionut.Plasma de la schimbator, nu face decat sa iti arate pe nuca schimbatorului treptele de viteza iluminate,in momentul aprindere luminilor din faruri.O sa il intrebam pe paul daca se poate face un fel de adaptare,sa iti arate in bord,undeva, in ce treapta se afla masina, dar sincer nu cred. Maneta cu plasma se gaseste la magazin la RazvanB, costa 29 ron, iar montajul......Direct cu domnu paul.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Cristi i mi pare rau sa o spun dar nu se poate , chestia cu atatatul in bord evalabila pt cv automate. Hidramate.....Nu farfirii.
                          :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                          Comment


                          • Imi imaginam......Asa am spus si eu k nu se poate......Daca am fi la PIMP My ride MTv....Se putea.......Dar aeea au lovele frate si iti desfac masina toata pt un senzor...In fine.
                            Lui Ionut nu-i mai merge acul la vitezometru,doar la turometru mere.El nu stie cu ce viteza reala merge.....Stie doar in ce treapata se afla,turatia motorului si are pe o foaie scrisa viteza la treptele si turatia respectiva..
                            Poti sa il rezolvi?
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • In sfirsit am reusit si eu sa ajung la intilnire.A fost super.Ne mai vedem!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • As putea verifica dar crea ca sa dus bobina de la vitezometru
                                :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google