Campanie de ajutorare a unei Case de copii din Pitesti sau Arges

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • petre o sa te sune sotia mea sa it dea pentru mine.sa avetzi bafta copii
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • Bafta multa in actiunea asta!!!
      De apreciat ce faceti, e bine ca nu uitam sa fim oameni.
      Sarbatoare trebuie sa fie pentru toti!!!

      Cu respect, scuze pentru ca v-am poluat topicul!
      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

      Comment


      • bitza telefoanele mele sunt deschise...
        ...pnf ule nu te scuza ca nu ai poluat
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • s-a dat drumul la incasari pentru campania de Paste 2011
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Mai sunt doua saptamani pana la Paste, trbuie sa ne grabim cu strangerea de fonduri si sa venim cu ceva idei/propuneri pentru pachete.
            sigpic

            Comment


            • miercuri o sa ajung si eu sa dau cotizatia pt casa de copii si pt banner...daca nu ii dau lu cata la servici
              low....&.....slow

              Comment


              • eu zica pana miercuri deja sa facem un fulger sa discutam......un stilul caracterictic..ne prinde ultima saptamna
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • Daca ziceam de liniute sa vezi ce aglomeratie era ... asa de campanie de ajutorare.
                  sigpic

                  INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                  Comment


                  • Poate ajung si eu miercuri...sa vedem cu ce am ramas in urma

                    Comment


                    • CA de fiecare data trebuie sa ne inghesuim pe ultima suta pentru cadouri......asteptam si restul colegilor care nu au putut sa ajunga astazi sa ni se alature pana saptamana viitoare.
                      Am vazut ca unii au stambat din nas asta seara cand am cerut bani pentru orfani......reiau nu trebuie sa va simtiti obligati , daca participati la aceste campanii o faceti din placere nu ca "asa trebuie"
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • bine spus multule.nu e o suma fixa sau nu e nimeni obligat.se stie care e situatzia economica asa ca este de inteles.petre eu nu am cum sa ajung dar te va suna cristina.poa sambata stabilitzi mai multe...cred ca multi nu prea mai stau pe forum sau vin mai rar la intalniri.cate un mesaj pe mes la totzi nu ar strica pentru a le aminti.eu zic ca in loc sa se fumeze 5 pachete de tigari pe sapt se poate face un efort sa se renuntze la unu doua,doar suntem in post
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • nu trebuie sa fim in post sa facem cate o fapta buna din cand in cand...am vb deja cu Cristina maine ne intalnim ca sa doneze banii pentru copii
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • pana miercuri mai avem tim sa strangem ceva banuti
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • pune banii si pt mine si iti dau eu cand ne intalnim ca nu cred ca am cand sa ajung pana miercuri
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • pun eu pt alex daca nu ai petre.
                                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google